| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 0.66 nti |
| Cov pixels | 64x48 Cov Dots |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 13.42 × 10.06 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 16.42 × 16.9 × 1.25 hli |
| Xim | Xim Dub (Dawb) |
| Qhov kaj | 80 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab hauv |
| Kev Sib Txuas Lus | Parallel/ I²C / 4-wireSPI |
| Lub Luag Haujlwm | 1/48 |
| Tus lej PIN | 28 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1315 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.5 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +85 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
N066-6448TSWPG03-H28 module yog ib qho COG OLED zaub rau cov neeg siv khoom, qhov loj me 0.66 nti, ua los ntawm kev daws teeb meem ntawm 64x48 dots. Cov OLED module no tau tsim nrog SSD1315 IC; nws txhawb nqa Parallel / I²C / 4-wireSPI interface; t lub zog hluav taws xob rau logic yog 2.8V (VDD), thiab lub zog hluav taws xob rau zaub yog 7.5V (VCC). Tam sim no nrog 50% checkerboard zaub yog 7.25V (rau xim dawb), tsav tsheb ua haujlwm 1/48. N066-6448TSWPG03-H28 module txhawb nqa sab hauv Charge Pump mov thiab sab nraud VCC mov.
Lub module no siv tau rau cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv nqa tau, thiab lwm yam. Nws siv tau rau qhov kub ntawm -40 ℃ txog +85 ℃; nws qhov kub cia khoom yog -40 ℃ txog +85 ℃.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 430 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 2000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.