| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 0.63 nti |
| Cov pixels | 120x28 Cov Dots |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 15.58 × 3.62 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 21.54 × 6.62 × 1.22 hli |
| Xim | Xim Dub (Dawb) |
| Qhov kaj | 220 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab hauv |
| Kev Sib Txuas Lus | I²C |
| Lub Luag Haujlwm | 1/28 |
| Tus lej PIN | 14 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1312 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +85 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 tsuas yog ntsuas 0.63 nti xwb, muab kev daws teeb meem me me thiab ntau yam rau koj cov kev xav tau zaub. Lub module muaj qhov daws teeb meem pixel ntawm 120x28 dots thiab qhov ci ntsa iab txog li 270 cd / m², ua kom cov duab meej thiab ci ntsa iab. Qhov loj AA ntawm 15.58 × 3.62mm thiab qhov dav dav ntawm 21.54 × 6.62 × 1.22mm ua rau nws yooj yim rau kev koom ua ke rau hauv ntau yam khoom siv hluav taws xob thiab cov kab ke. Lub 0.63 nti 120x28 OLED zaub me me no yog tsim rau cov khoom siv hnav, E-Cigarette, khoom siv nqa tau, khoom siv saib xyuas tus kheej, cwj mem kaw suab, khoom siv kho mob, thiab lwm yam.
Ib qho ntawm cov yam ntxwv tseem ceeb ntawm peb cov OLED zaub modules yog lawv qhov zoo interface I²C, uas ua rau muaj kev sib txuas lus thiab kev tswj hwm tsis muaj teeb meem. Qhov no ua kom ntseeg tau tias kev ua haujlwm du thiab yooj yim koom ua ke rau hauv koj qhov kev teeb tsa uas twb muaj lawm. Tsis tas li ntawd, lub module zaub muaj SSD1312 tsav tsheb IC, uas ua rau kev ua haujlwm thiab kev ntseeg siab ntawm lub module zaub zoo dua.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 270 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 2000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.