| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.40 nti |
| Cov pixels | 160 × 160 Cov Dots |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 25 × 24.815 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 29 × 31.9 × 1.427 hli |
| Xim | Dawb |
| Qhov kaj | 100 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab nraud |
| Kev Sib Txuas Lus | 8-ntsis 68XX/80XX Sib Nqus, 4-hlau SPI, I2C |
| Lub Luag Haujlwm | 1/160 |
| Tus lej PIN | 30 |
| Tus tsav tsheb IC | CH1120 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.5 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +85 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 yog 1.40 "COG graphic OLED display module; nws ua los ntawm 160 × 160 pixels. Lub OLED module yog built-in nrog CH1120 maub los IC; nws txhawb nqa Parallel / I²C / 4-wire SPI interfaces.
Lub OLED COG module yog nyias heev, lub teeb yuag thiab tsis tshua muaj zog siv uas zoo rau cov cuab yeej siv tes, cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv kho mob ntse, cov cuab yeej kho mob, thiab lwm yam.
Lub OLED zaub module tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub ntawm -40 ℃ txog + 85 ℃; nws qhov kub cia khoom yog los ntawm -40 ℃ txog + 85 ℃.
Hauv kev xaus lus, X140-6060KSWAG01-C30 OLED zaub module yog qhov me me, muaj kev daws teeb meem siab, ntau yam kev daws teeb meem uas haum rau ntau yam lag luam.
Nrog nws txoj kev tsim qauv sib dua, kev siv hluav taws xob tsawg thiab kev ruaj khov zoo heev, nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov ntawv thov xws li cov khoom siv ntsuas mus rau cov cuab yeej kho mob.
Paub txog cov duab zoo nkauj thiab kev ua haujlwm txhim khu kev qha nrog OLED module.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 150 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 10000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.