| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.47 nti |
| Cov pixels | 172 × 320 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 17.65 x 32.83 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 19.75 x 36.86 x1.56 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65 K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | QSP/MCU |
| Tus lej PIN | 8 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9307 |
| Hom teeb pom kev zoo | 3 Lub Teeb Dawb |
| Hluav taws xob | -0.3~4.6 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 yog 1.47-nti IPS TFT-LCD nrog kev daws teeb meem ntawm 172 * 320 pixels. txhawb ntau yam interfaces xws li SPI, muab kev ywj pheej rau kev sib koom ua ke rau hauv txhua qhov project. Lub teeb ci ntawm 350 cd / m² ua kom pom tseeb, pom tseeb txawm tias nyob rau hauv qhov xwm txheej kaj. Lub monitor siv lub GC9307 tsav tsheb IC siab heev kom ntseeg tau tias muaj kev ua haujlwm zoo thiab ua haujlwm tau zoo.
N147-1732THWIG49-C08 siv lub kaum sab xis dav IPS (Hauv dav hlau Hloov). Qhov pom ntau yam yog sab laug: 80 / sab xis: 80 / saum toj: 80 / hauv qab: 80 degrees. qhov sib piv sib piv ntawm 1500: 1, thiab qhov sib piv ntawm 3: 4 (tus nqi ib txwm muaj). Lub zog hluav taws xob rau analog yog los ntawm -0.3V txog 4.6V (tus nqi ib txwm muaj yog 2.8V). Lub vaj huam sib luag IPS muaj ntau lub kaum sab xis saib, xim ci, thiab cov duab zoo uas saturated thiab ntuj. Lub TFT-LCD module no tuaj yeem ua haujlwm hauv qhov kub ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃, thiab nws qhov kub cia khoom yog los ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.