| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.12 nti |
| Cov pixels | 50 × 160 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | TXHUA YAM RIEW |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 8.49 × 27.17 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 10.8 × 32.18 × 2.11 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | 4 Kab SPI |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9D01 |
| Hom teeb pom kev zoo | 1 Lub Teeb Dawb |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.1 |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +60 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N112-0516KTBIG41-H13 yog 1.12-nti IPS TFT-LCD nrog qhov kev daws teeb meem ntawm 50x160 pixels. txhawb nqa ntau yam interfaces xws li SPI, MCU thiab RGB, muab kev ywj pheej rau kev sib koom ua ke rau hauv txhua qhov project. Lub teeb ci ntawm 350 cd / m² ua kom pom tseeb, pom tseeb txawm tias nyob rau hauv qhov chaw kaj. Lub monitor siv lub GC9D01 tsav tsheb IC siab heev los xyuas kom meej tias muaj kev ua haujlwm du thiab ua haujlwm tau zoo.
N112-0516KTBIG41-H13 siv lub kaum sab xis IPS (Hauv lub dav hlau hloov pauv) thev naus laus zis. Qhov pom ntau yam yog sab laug: 70 / sab xis: 70 / saum toj: 70 / hauv qab: 70 degrees. qhov sib piv sib piv ntawm 1000: 1, thiab qhov sib piv ntawm 3: 4 (tus nqi ib txwm muaj). Lub zog hluav taws xob rau analog yog los ntawm 2.5V txog 3.3V (tus nqi ib txwm muaj yog 2.8V). Lub vaj huam sib luag IPS muaj ntau lub kaum sab xis saib, xim ci, thiab cov duab zoo uas saturated thiab ntuj. Lub TFT-LCD module no tuaj yeem ua haujlwm hauv qhov kub ntawm -20 ℃ txog + 60 ℃, thiab nws qhov kub cia khoom yog los ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.