| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.32 nti |
| Cov pixels | 128 × 96 Cov Duab |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 26.86 × 20.14 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 32.5 × 29.2 × 1.61 hli |
| Xim | Dawb |
| Qhov kaj | 80 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab nraud |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI sib luag/I²C/4-xaim |
| Lub Luag Haujlwm | 1/96 |
| Tus lej PIN | 25 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1327 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.5 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
Qhia txog N132-2896GSWHG01-H25, uas yog ib qho COG qauv OLED zaub module uas sib xyaw ua ke tsim qauv sib dua, siv hluav taws xob tsawg thiab cov qauv nyias heev. Lub vijtsam ntsuas 1.32 nti thiab muaj pixel daws teeb meem ntawm 128 × 96 dots, muab cov duab meej rau ntau yam kev siv. Lub Module muaj qhov loj me me ntawm 32.5 × 29.2 × 1.61 hli, ua rau nws zoo tagnrho rau cov khoom siv uas muaj qhov chaw tsawg.
Ib qho ntawm cov yam ntxwv zoo tshaj plaws ntawm OLED module no yog nws qhov ci ntsa iab zoo heev. Lub vijtsam muaj qhov ci tsawg kawg nkaus ntawm 100 cd / m², ua kom pom kev zoo txawm tias nyob rau hauv qhov chaw ci ntsa iab. Txawm tias koj siv nws rau cov khoom siv ntsuas, cov ntawv thov hauv tsev, POS nyiaj txiag, cov cuab yeej siv tes, cov khoom siv thev naus laus zis ntse, cov cuab yeej kho mob, thiab lwm yam, lub module yuav muab cov neeg siv interface meej thiab ci ntsa iab.
Lub N132-2896GSWHG01-H25 yog tsim los ua haujlwm hauv ntau yam mob thiab ua haujlwm zoo kawg nkaus hauv qhov kub thiab txias ntawm -40 ° C txog + 70 ° C. Tsis tas li ntawd, nws qhov kub thiab txias cia yog -40 ℃ txog + 85 ℃, ua kom ntseeg tau tias muaj kev ua haujlwm zoo txawm tias nyob rau hauv qhov chaw kub heev. Qhov no ua rau nws haum rau cov ntawv thov uas xav tau kev ruaj khov thiab kev ua haujlwm ntev, muab kev thaj yeeb nyab xeeb rau koj tias koj cov khoom siv yuav ua haujlwm tau zoo hauv txhua qhov xwm txheej.
①Nyias - Tsis tas yuav muaj backlight, tus kheej-emissive;
②Lub kaum sab xis dav: Qib dawb;
③Kev Ci Nkaus Siab: 100 cd/m²;
④Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 10000: 1;
⑤Kev teb ceev ceev (<2μS);
⑥Kub Ua Haujlwm Dav Dav
⑦Kev siv hluav taws xob tsawg dua;