| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.30 nti |
| Cov pixels | 64 × 128 Cov Duab |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 14.7 × 29.42 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 17.1 × 35.8 × 1.43 hli |
| Xim | Dawb/Xiav |
| Qhov kaj | 100 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab nraud |
| Kev Sib Txuas Lus | I²C/4-xaim SPI |
| Lub Luag Haujlwm | 1/128 |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1312 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.5 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
Taw qhia txog X130-6428TSWWG01-H13 - lub vijtsam Graphic OLED loj 1.30-nti nrog cov qauv COG, xa cov duab zoo nkauj nrog nws qhov kev daws teeb meem 64 × 128-pixel.
Tsim los rau kev sib koom ua ke me me, cov OLED module no muaj cov qauv nyias heev nrog cov qauv qhia ntawm 17.1 × 35.8 × 1.43 hli thiab thaj chaw ua haujlwm (AA) loj ntawm 14.7 × 29.42 hli. Siv los ntawm SSD1312 maub los IC uas ua rau hauv, nws muaj kev sib txuas yooj ywm nrog kev txhawb nqa rau ob qho tib si 4-Wire SPI thiab I²C interfaces. Lub module ua haujlwm ntawm lub zog hluav taws xob ntawm 3V (ib txwm) thiab lub zog hluav taws xob ntawm 12V, nrog rau 1/128 lub voj voog tsav tsheb.
Ua ke nrog kev tsim kho lub teeb yuag, kev siv hluav taws xob zoo, thiab cov qauv zoo nkauj, X130-6428TSWWG01-H13 yog qhov zoo tagnrho rau ntau yam kev siv, suav nrog cov khoom siv ntsuas, cov khoom siv hauv tsev, cov txheej txheem POS nyiaj txiag, cov cuab yeej siv tes, cov thev naus laus zis ntse, cov khoom tso saib tsheb, thiab cov khoom siv kho mob.
Tsim los rau kev ntseeg siab, OLED module no ua haujlwm tau zoo hauv qhov kub thiab txias txij li -40 ° C txog + 70 ° C thiab tuaj yeem tiv taus cov xwm txheej khaws cia txij li -40 ° C txog + 85 ° C, ua kom muaj kev ua haujlwm ruaj khov hauv cov chaw ib puag ncig uas xav tau.
Vim li cas ho xaiv X130-6428TSWWG01-H13?
Compact & High-Resolution: Zoo meej rau cov qauv tsim uas tsis muaj chaw ntau uas xav tau cov duab ntse.
Kev Ua Haujlwm Ruaj Khov: Tsim los kom nyiaj dhau qhov xwm txheej hnyav.
Kev Siv Dav Dav: Haum rau kev siv hauv kev lag luam, kev siv rau cov neeg siv khoom, thiab kev kho mob.
Nrog nws qhov ci ntsa iab zoo tshaj plaws, tsim qauv zoo nkauj, thiab cov thev naus laus zis OLED tshiab, X130-6428TSWWG01-H13 txhawb nqa cov neeg tsim qauv thiab cov neeg tsim khoom los tsim cov kev daws teeb meem tshiab nrog kev cuam tshuam pom zoo heev.
Paub txog yav tom ntej ntawm cov thev naus laus zis tso saib - xaiv peb cov OLED modules thiab coj koj cov tswv yim los rau hauv lub neej nrog kev meej thiab kev ntseeg siab tsis sib xws.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 160 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 10000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.
Qhia txog peb qhov kev tsim kho tshiab kawg: lub vijtsam OLED me me 1.30-nti. Lub vijtsam me me, muaj kev daws teeb meem siab no yog tsim los muab kev pom zoo dua rau ntau yam kev siv.
Qhov loj ntawm lub vijtsam OLED no tsuas yog 1.30 nti xwb. Txawm hais tias qhov loj me me, qhov zoo tsis cuam tshuam dab tsi li. Nrog rau qhov kev daws teeb meem ntawm 64 x 128 dots, nws xa cov duab meej thiab cov xim ci ntsa iab, ua rau nws zoo meej rau txhua qhov project uas xav tau qhov screen zoo nkauj.
Cov thev naus laus zis OLED siv rau hauv lub module no ua kom muaj qhov sib piv siab, ua rau cov xim dub tob thiab cov xim dawb ci ntsa iab, ua rau muaj xim zoo nkauj thiab pom tseeb dua. Txawm tias koj tab tom tsim lub cuab yeej hnav tau lossis lub vijtsam me me, lub vijtsam no yuav muab kev paub zoo dua rau kev saib.
Ib qho ntawm cov txiaj ntsig tseem ceeb ntawm OLED cov zaub yog lawv qhov yooj ywm, thiab cov module no tsis muaj qhov tshwj xeeb. Nws cov qauv nyias thiab sib dua ua rau nws hloov tau yooj yim rau ntau yam duab, ua rau muaj kev sib koom ua ke zoo rau koj cov khoom. Txawm tias koj xav tau lub vijtsam rau lub xov tooj ntawm tes, lub moos ntse, lossis txawm tias cov cuab yeej kho mob, cov OLED zaub module no yuav haum rau daim nqi zoo kawg nkaus.
Ntxiv rau qhov pom kev zoo heev thiab kev ywj pheej, lub module muab lub kaum sab xis dav dav, ua kom ntseeg tau tias qhov screen tseem ntse thiab meej thaum saib los ntawm ntau lub kaum sab xis. Qhov no yog qhov tseem ceeb rau cov ntawv thov nrog ntau tus neeg siv lossis thaum pom kev los ntawm txhua lub kaum sab xis yog qhov tseem ceeb.
Ntxiv mus, cov OLED zaub module no ruaj khov. Nrog nws cov kev siv hluav taws xob tsawg thiab kev ruaj khov siab, nws tau tsim los kom muaj lub neej ua haujlwm ntev, ua rau nws haum rau cov haujlwm uas xav tau kev ua haujlwm tas mus li.
Hauv kev xaus lus, peb lub vijtsam OLED me me 1.30-nti sib xyaw ua ke qhov zoo nkauj ntawm kev pom, kev ywj pheej thiab kev ua haujlwm ntev, ua rau nws zoo tagnrho rau ntau yam kev siv. Nws qhov loj me me thiab kev daws teeb meem siab yuav txhim kho txhua qhov project, thaum nws lub kaum sab xis dav ua kom muaj qhov tso saib zoo heev. Pom kev los ntawm ntau qhov kev xav. Txhim kho koj cov khoom tso saib nrog peb lub thev naus laus zis OLED niaj hnub thiab ua rau koj cov neeg siv nyiam nrog cov duab zoo nkauj.