| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 0.87 nti |
| Cov pixels | 64 × 128 Cov Duab |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 9.26 × 17.26 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 12.13 × 23.6 × 1.22 hli |
| Xim | Xim Dub (Dawb) |
| Qhov kaj | 180 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab hauv |
| Kev Sib Txuas Lus | 4-hlau SPI |
| Lub Luag Haujlwm | 1/128 |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1312 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.5 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 yog 0.87 nti Graphic passive matrix OLED zaub module uas yog ua los ntawm 128x32 dots.
Qhov zaub 0.87 "no muaj cov qauv ntawm 28.54 × 8.58 × 1.2 hli thiab Active Area loj 22.38 × 5.58 hli.
Lub module yog ua nrog SSD1312 IC, nws txhawb nqa I²C interface, 3V fais fab mov.
Lub module yog COG qauv OLED zaub uas tsis tas yuav muaj backlight (tus kheej-emissive); nws yog lub teeb yuag thiab siv hluav taws xob tsawg.
Lub zog hluav taws xob rau logic yog 2.8V (VDD), thiab lub zog hluav taws xob rau kev tso saib yog 9V (VCC). Tam sim no nrog 50% checkerboard zaub yog 9V (rau xim dawb), 1/32 tsav tsheb ua haujlwm.
Qhov 0.87 nti me me OLED zaub no yog tsim rau cov khoom siv hnav tau, E-luam yeeb, cov khoom siv saib xyuas tus kheej, cov khoom siv nqa tau, cwj mem kaw suab, cov khoom siv kho mob, thiab lwm yam. X087-2832TSWIG02-H14 module tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub thiab txias txij li -40 ℃ txog + 70 ℃; nws qhov kub cia khoom yog txij li -40 ℃ txog + 85 ℃.
Xaiv lub vaj huam sib luag X087-2832TSWIG02-H14 OLED thiab paub txog yav tom ntej ntawm cov thev naus laus zis tso saib. Nws cov qauv me me, kev daws teeb meem meej, qhov kaj zoo heev thiab cov kev xaiv interface ntau yam ua rau nws zoo meej rau txhua qhov project. Txhim kho qhov kev pom ntawm koj cov khoom thiab koom nrog koj cov neeg tuaj saib nrog lub vaj huam sib luag X087-2832TSWIG02-H14OLED.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Kev Ci Nkaus Siab: 120 (Min) cd / m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 10000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.
Qhia txog qhov screen module OLED loj tshaj plaws 0.87-nti micro 128x32 dot, uas yog ib qho txuj ci tshiab uas tsim los hloov pauv koj qhov kev pom. Qhov module me me thiab zoo nkauj no muaj kev ua haujlwm zoo kawg nkaus thiab kev ua tau zoo tsis sib xws, ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau ntau yam kev siv.
Nrog rau qhov kev daws teeb meem siab ntawm 128x32 dots, qhov OLED zaub module no muaj peev xwm tso saib cov duab thiab cov ntawv nyeem nrog kev pom tseeb thiab meej. Txawm tias koj tab tom saib cov duab nyuaj lossis nyeem cov cim me me, qhov zaub muab kev pom zoo thiab zoo dua. OLED thev naus laus zis ua kom muaj xim ci ntsa iab, dub tob thiab ntau xim gamut, ua rau txhua daim duab muaj sia nyob thiab ci ntsa iab.
Lub vijtsam micro OLED 0.87-nti tsis yog tsuas yog muaj cov teebmeem pom kev zoo nkauj xwb, tab sis kuj muaj ntau yam zoo kawg nkaus. Nws qhov me me thiab siv hluav taws xob tsawg ua rau nws zoo tagnrho rau cov khoom siv nqa tau xws li cov khoom siv hnav tau, smartwatches, thiab lwm yam kev siv IoT. Qhov me me ntawm lub module tso cai rau kev sib koom ua ke rau ntau yam qauv tsim yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo ntawm cov zaub.
Lub OLED zaub module muaj lub sijhawm teb sai thiab lub kaum sab xis dav, ua kom ntseeg tau tias kev hloov pauv du ntawm cov duab thiab pom kev zoo heev ntawm ntau lub kaum sab xis. Nruab nrog lub maub los ua haujlwm siab, lub module muab kev sib txuas zoo thiab sib xws nrog ntau yam microcontrollers.
Tsis tas li ntawd xwb, lub OLED zaub module no muaj kev ruaj khov thiab lub neej ua haujlwm ntev. Nws cov pixels uas ci ntsa iab tsis tas yuav tsum muaj backlight, ua rau lub neej ntev dua thiab txo kev siv hluav taws xob. Lub module txoj kev tsim kho ruaj khov ua kom ntseeg tau tias muaj kev tiv thaiv kev poob siab, kev co thiab qhov kub thiab txias heev, ua rau nws haum rau cov chaw xav tau ntau.
Lub vijtsam module 0.87 "Micro OLED ua rau kev teeb tsa thiab kev ua haujlwm yooj yim. Nws lub interface yooj yim rau tus neeg siv thiab cov ntaub ntawv qhia txog kev coj cov neeg siv mus rau hauv cov txheej txheem teeb tsa. Lub module txhawb ntau yam kev sib txuas lus, suav nrog I2C thiab SPI, rau kev sib koom tes nrog cov khoom siv sib txawv. Kev sib txuas muab kev ywj pheej.
Hauv kev xaus lus, lub vijtsam OLED zaub 0.87 "micro 128x32 dot yog qhov kev tsim kho tshiab zoo kawg nkaus uas coj kev pom kev mus rau qhov siab tshiab. Nws qhov kev daws teeb meem siab, xim ci ntsa iab, qhov loj me me, kev hloov pauv tsis sib xws thiab kev ruaj khov zoo ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau txhua daim ntawv thov zaub. Paub txog yav tom ntej ntawm cov thev naus laus zis zaub nrog lub vijtsam OLED zoo kawg no.