| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 3.97 nti |
| Cov pixels | 320 × 480 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 55.68 × 83.52 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 60 × 92.25 × 2.2 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 16.7M |
| Qhov kaj | 400 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | MCU |
| Tus lej PIN | 15 |
| Tus tsav tsheb IC | ILI9488 |
| Hom teeb pom kev zoo | 8 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.7~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 yog 3.98-nti TFT LCD module nrog lub vaj huam sib luag IPS. Cov module no tau tsim nrog ILI9488 tsav tsheb IC uas txhawb nqa MCU interface.
Cov duab no muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 320 × 480 dots thiab qhov ci ntawm 400 cd / m² (tus nqi ib txwm muaj), thiab qhov sib piv ntawm 1200 (tus nqi ib txwm muaj).
Lub vaj huam sib luag IPS muaj qhov zoo ntawm kev pom dav ntawm Sab laug: 89 / Sab xis: 89 / Sab saud: 89 / Hauv qab: 89 degrees (ib txwm).
Lub vaj huam sib luag muaj ntau yam kev xav, xim ci, thiab cov duab zoo nrog cov xwm txheej saturated.
Nws yog qhov tsim nyog heev rau cov ntawv thov xws li cov cuab yeej kho mob, cov khoom siv tes ua, kev saib xyuas kev ruaj ntseg.
Qhov kub ua haujlwm ntawm lub module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.