N072-0616TBBIG45-H10 yog TFT-LCD Module nrog lub vijtsam puag ncig 0.72-nti thiab qhov kev daws teeb meem ntawm 60 * 160 pixels. Lub vijtsam LCD puag ncig no siv lub vaj huam sib luag SPI, uas muaj qhov zoo ntawm qhov sib piv siab dua, keeb kwm yav dhau dub tag nrho thaum lub vijtsam lossis pixel tawm, thiab lub kaum sab xis pom dav dua ntawm Sab laug: 80 / Sab xis: 80 / Saum: 80 / Hauv qab: 80 degrees (ib txwm), 1500: 1 qhov sib piv sib piv (tus nqi ib txwm), 350 cd / m² qhov ci ntsa iab (tus nqi ib txwm), thiab qhov chaw iav tiv thaiv qhov muag.
Lub module no muaj GC9D01 driver IC uas siv tau los ntawm SPI interfaces. Lub zog fais fab ntawm LCD yog txij li 2.5V txog 3.3V, tus nqi ib txwm yog 2.8V. Lub module zaub no siv tau rau cov khoom siv me me, cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv hauv tsev, cov khoom siv dawb, cov tshuab video, cov cuab yeej kho mob, thiab lwm yam. Nws siv tau rau qhov kub ntawm -20 ℃ txog + 60 ℃ thiab qhov kub cia khoom ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.
| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Blub npe Rand | WISEVISION |
| Size | 0.72nti |
| Cov pixels | 60×160 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | Saib Tag Nrho |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (A.A) | 6.41 * 17.09hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 8.52 (S) x 21.695 (V) x1.47 (D) hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI |
| Tus lej PIN | 10 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9D01 |
| Hom teeb pom kev zoo | 1 Dawb LED |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.1 |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +60 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
Ntau yam zaub: Xws li Monochrome OLED, TFT, CTP;
Cov kev daws teeb meem tso saib: Xws li ua cov cuab yeej, kho FPC, backlight thiab qhov loj me; Kev txhawb nqa kev siv tshuab thiab kev tsim qauv
Kev nkag siab tob thiab dav dav txog cov ntawv thov kawg;
Kev tshuaj xyuas qhov zoo ntawm tus nqi thiab kev ua tau zoo ntawm ntau hom zaub;
Kev piav qhia thiab kev koom tes nrog cov neeg siv khoom los txiav txim siab qhov thev naus laus zis tso saib zoo tshaj plaws;
Ua haujlwm ntawm kev txhim kho tas mus li ntawm cov txheej txheem thev naus laus zis, qhov zoo ntawm cov khoom, kev txuag nqi, lub sijhawm xa khoom, thiab lwm yam.
Q: 1. Kuv puas muaj peev xwm ua qauv txiav txim?
A: Yog, peb txais tos cov qauv txiav txim los sim thiab xyuas seb zoo li cas.
Q: 2. Lub sijhawm ua qauv yog dab tsi?
A: Cov qauv tam sim no xav tau 1-3 hnub, cov qauv customized xav tau 15-20 hnub.
Q: 3. Koj puas muaj MOQ txwv?
A: Peb cov MOQ yog 1PCS.
Q: 4. Lub sijhawm lav ntev npaum li cas?
A: 12 Lub Hlis.
Q: 5. Koj siv txoj kev xa khoom sai li cas los xa cov qauv?
A: Feem ntau peb xa cov qauv los ntawm DHL, UPS, FedEx lossis SF. Feem ntau nws yuav siv sijhawm 5-7 hnub los txog.
Q: 6. Koj lub sijhawm them nyiaj txais tau yog dab tsi?
A: Peb lub sijhawm them nyiaj feem ntau yog T / T. Lwm tus tuaj yeem sib tham tau.