| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 2.00 nti |
| Cov pixels | 240 × 320 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 30.6 × 40.82 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 34.6 × 47.8 × 2.05 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 262K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU / RGB |
| Tus lej PIN | 22 |
| Tus tsav tsheb IC | ST7789 |
| Hom teeb pom kev zoo | 3 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.4~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 yog 2-nti IPS TFT-LCD nrog kev daws teeb meem ntawm 240x320 pixels. txhawb nqa ntau yam interfaces xws li SPI, MCU thiab RGB, muab kev ywj pheej rau kev sib koom ua ke rau hauv txhua qhov project. Lub vijtsam ci ntsa iab ntawm 350 cd / m² ua kom pom tseeb, pom tseeb txawm tias nyob rau hauv qhov chaw kaj. Lub monitor siv cov tsav tsheb ST7789 IC siab heev kom ntseeg tau tias muaj kev ua haujlwm zoo thiab ua haujlwm tau zoo.
N200-2432KHWIG07-C22 siv lub kaum sab xis IPS (Hauv dav hlau Hloov) thev naus laus zis. Qhov pom ntau yam yog sab laug: 80 / sab xis: 80 / saum toj: 80 / hauv qab: 80 degrees. qhov sib piv sib piv ntawm 1500: 1, thiab qhov sib piv ntawm 3: 4 (tus nqi ib txwm muaj). Lub zog hluav taws xob rau analog yog los ntawm 2.4V txog 3.3V (tus nqi ib txwm muaj yog 2.8V). Lub vaj huam sib luag IPS muaj ntau lub kaum sab xis saib, xim ci, thiab cov duab zoo uas saturated thiab ntuj. Lub TFT-LCD module no tuaj yeem ua haujlwm hauv qhov kub ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃, thiab nws qhov kub cia khoom yog los ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.
Lub Tuam Txhab New Vision Technology Co., Ltd. muaj lub hauv paus nyob hauv Shenzhen thiab tau pab cov neeg siv khoom tau 15 xyoos nrog nws cov peev xwm R&D muaj zog. Peb cog lus tias yuav muab cov kev pabcuam zoo thiab cov kev pabcuam rau cov neeg siv khoom thoob plaws ntiaj teb. Peb cov khoom, xws li N200-2432KHWIG07-C22, paub txog lawv qhov kev ntseeg tau, kev ruaj khov, thiab kev ua haujlwm zoo.