N286-3796KBWIG01-C24 yog ib qho me me 2.86-nti IPS wide-angle TFT-LCD zaub module. Lub vaj huam sib luag TFT-LCD me me no muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 376 × 960 pixels, Lub module zaub yog built-in nrog ST7701S maub los IC, txhawb nqa MIPI interface, qhov hluav taws xob muab hluav taws xob (VDD) ntau ntawm 2.4V ~ 3.3V, qhov ci ntsa iab ntawm module ntawm 350 cd / m² (tus nqi ib txwm muaj), thiab qhov sib piv ntawm 1200 (tus nqi ib txwm muaj).
Lub module no muaj 2.86 nti TFT-LCD zaub, thiab lub vaj huam sib luag siv lub kaum sab xis IPS (Hauv dav hlau hloov pauv). Lub kaum sab xis saib yog sab laug: 80 / sab xis: 80 / sab saud: 80 / hauv qab: 80 degrees. Lub vaj huam sib luag muaj ntau yam kev xav, xim ci, thiab cov duab zoo nrog cov xim saturated. Nws zoo heev rau cov ntawv thov xws li cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv tes tuav, thiab kev saib xyuas kev ruaj ntseg. Qhov kub ua haujlwm ntawm lub module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.
| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Blub npe Rand | WISEVISION |
| Size | 2.86nti |
| Cov pixels | 376×960 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (A.A) | 26.51 × 67.68 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 31.2 × 76.6 × 2.13 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 262K |
| Qhov kaj | 320 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | MIPI |
| Tus lej PIN | 24 |
| Tus tsav tsheb IC | ST7701S |
| Hom teeb pom kev zoo | 4 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.4~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.2 |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
Ntau yam zaub: Xws li Monochrome OLED, TFT, CTP;
Cov kev daws teeb meem tso saib: Xws li ua cov cuab yeej, kho FPC, backlight thiab qhov loj me; Kev txhawb nqa kev siv tshuab thiab kev tsim qauv
Kev nkag siab tob thiab dav dav txog cov ntawv thov kawg;
Kev tshuaj xyuas qhov zoo ntawm tus nqi thiab kev ua tau zoo ntawm ntau hom zaub;
Kev piav qhia thiab kev koom tes nrog cov neeg siv khoom los txiav txim siab qhov thev naus laus zis tso saib zoo tshaj plaws;
Ua haujlwm ntawm kev txhim kho tas mus li ntawm cov txheej txheem thev naus laus zis, qhov zoo ntawm cov khoom, kev txuag nqi, lub sijhawm xa khoom, thiab lwm yam.
Q: 1. Kuv puas muaj peev xwm ua qauv txiav txim?
A: Yog, peb txais tos cov qauv txiav txim los sim thiab xyuas seb zoo li cas.
Q: 2. Lub sijhawm ua qauv yog dab tsi?
A: Cov qauv tam sim no xav tau 1-3 hnub, cov qauv customized xav tau 15-20 hnub.
Q: 3. Koj puas muaj MOQ txwv?
A: Peb cov MOQ yog 1PCS.
Q: 4. Lub sijhawm lav ntev npaum li cas?
A: 12 Lub Hlis.
Q: 5. Koj siv txoj kev xa khoom sai li cas los xa cov qauv?
A: Feem ntau peb xa cov qauv los ntawm DHL, UPS, FedEx lossis SF. Feem ntau nws yuav siv sijhawm 5-7 hnub los txog.
Q: 6. Koj lub sijhawm them nyiaj txais tau yog dab tsi?
A: Peb lub sijhawm them nyiaj feem ntau yog T / T. Lwm tus tuaj yeem sib tham tau.