| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.54 nti |
| Cov pixels | 128 × 64 Cov Dots |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 35.052 × 17.516 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 42.04 × 27.22 × 1.4 hli |
| Xim | Dawb |
| Qhov kaj | 100 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab nraud |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI sib luag/I²C/4-xaim |
| Lub Luag Haujlwm | 1/64 |
| Tus lej PIN | 24 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1309 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 yog SPI OLED Zaub, nws yog ua los ntawm 128x64 pixels, diagonal loj 1.54 nti. Cov duab kos no muaj qhov loj me ntawm 42.04 × 27.22 × 1.4 hli thiab AA loj ntawm 35.052 x 17.516 hli; nws yog built-in nrog SSD1309 maub los IC thiab nws txhawb nqa parallel, I²C thiab 4-wire serial SPI interface.
X154-2864KSWTG01-C24 yog COG qauv OLED zaub no OLED module yog lub teeb yuag, tsis muaj zog thiab nyias heev, nws yog qhov tsim nyog rau kev siv hauv tsev, nyiaj txiag-POS, cov cuab yeej siv tes, cov khoom siv thev naus laus zis ntse, tsheb, cov cuab yeej kho mob, thiab lwm yam.
Lub OLED module tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub ntawm -40 ℃ txog + 70 ℃; nws qhov kub cia khoom yog los ntawm -40 ℃ txog + 85 ℃.
Nrog cov lus tseem ceeb xws li OLED, PMOLED, OLED vaj huam sib luag thiab OLED module, X154-2864KSTWG01-C24 yog thawj qhov kev xaiv rau cov neeg uas tab tom nrhiav cov kev daws teeb meem zoo.
Txawm yog rau cov khoom siv hluav taws xob rau cov neeg siv khoom, cov khoom siv hnav tau lossis cov ntawv thov kev lag luam, lub vaj huam sib luag OLED no muab kev ua tau zoo tshaj plaws thiab kev ntseeg tau.
Nws tus qauv tsim tiag tiag, ua ke nrog cov lus qhia zoo kawg nkaus, ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws hauv kev ua lag luam.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Kev Ci Nkaus Siab: 100 (Min) cd / m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 2000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.