| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.71 nti |
| Cov pixels | 128 × 32 Cov Dots |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 42.218 × 10.538 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 50.5 × 15.75 × 2.0 hli |
| Xim | Xim Dub (Dawb) |
| Qhov kaj | 80 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab nraud |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI sib luag/I²C/4-xaim |
| Lub Luag Haujlwm | 1/64 |
| Tus lej PIN | 18 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1312 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.5 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 yog lub COG OLED zaub module. Muaj qhov loj AA ntawm 42.218 × 10.538mm thiab qhov dav ultra-slim ntawm 50.5 × 15.75 × 2.0mm, Lub OLED Zaub Module muab cov qauv tsim me me thiab sleek uas sib xyaw ua ke rau hauv txhua lub cuab yeej hluav taws xob.
Lub module qhov ci ntsa iab zoo kawg nkaus ntawm 100 cd / m² ua kom pom tseeb thiab meej txawm tias nyob rau hauv qhov chaw muaj teeb pom kev zoo.
Nws cov kev xaiv interface ntau yam suav nrog parallel, I²C, thiab 4-wire SPI, muab cov kev sib koom ua ke yooj yim kom tau raws li ntau yam kev xav tau ntawm daim ntawv thov.
Cov zaub OLED no tau tsim nrog SSD1315 IC SSD1312 tsav tsheb IC, Lub OLED Zaub Module lav qhov kev ua tau zoo thiab kev ntseeg siab.
Tus tsav tsheb IC ua kom muaj kev xa cov ntaub ntawv sai thiab raug, ua rau muaj kev sib cuag zoo ntawm cov neeg siv.
Txawm nws yog rau cov khoom siv kis las hnav tau, cov khoom siv kho mob, lossis cov txheej txheem tsim khoom ntse, peb cov OLED Display Module yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws los txhim kho kev paub ntawm tus neeg siv thiab qhia txog lub peev xwm tiag tiag ntawm koj cov khoom.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 100 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 2000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.