| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.90 nti |
| Cov pixels | 170 × 320 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 22.7 × 42.72 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 25.8 × 49.72 × 1.43 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd / m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU / RGB |
| Tus lej PIN | 30 |
| Tus tsav tsheb IC | ST7789 |
| Hom teeb pom kev zoo | 4 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.4~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N190-1732TBWPG01-C30 yog lub me me 1.90-nti IPS wide-angle TFT-LCD zaub module.
Lub vaj huam sib luag TFT-LCD me me no muaj kev daws teeb meem ntawm 170 × 320 pixels.
Lub module zaub yog built-in nrog ST7789 maub los IC, txhawb ntau yam interfaces xws li SPI, MCU thiab RGB, lub zog hluav taws xob (VDD) ntau ntawm 2.4V ~ 3.3V, lub teeb ci ntawm 350 cd / m² (tus nqi ib txwm muaj), thiab qhov sib piv ntawm 800 (tus nqi ib txwm muaj).
Qhov 1.90 nti TFT-LCD zaub module no yog hom portrait, thiab lub vaj huam sib luag siv lub kaum sab xis IPS (Hauv dav hlau Switching) thev naus laus zis.
Qhov ntau yam saib yog sab laug: 80 / sab xis: 80 / saum toj: 80 / hauv qab: 80 degrees. Lub vaj huam sib luag muaj ntau yam kev pom, xim ci, thiab cov duab zoo nrog cov xwm txheej saturated.
Nws yog qhov tsim nyog heev rau cov ntawv thov xws li cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv tes ua, kev saib xyuas kev ruaj ntseg.
Qhov kub ua haujlwm ntawm lub module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.
Tau tso tawm lub vijtsam me me 170 RGB × 320 dot TFT LCD zaub module - ib qho kev tsim kho tshiab tshaj plaws hauv kev siv tshuab zaub.
Lub module me me no muaj tus qauv zoo nkauj thiab me me, ua rau nws haum rau ntau yam kev siv uas qhov chaw tsawg. Ntsuas tsuas yog 1.90 nti, lub TFT LCD zaub no yog tsim los sib xyaw ua ke rau hauv txhua lub cuab yeej yam tsis muaj kev cuam tshuam rau qhov zoo ntawm qhov muag.
Nrog rau qhov kev daws teeb meem zoo kawg nkaus ntawm 170 RGB × 320 dots, lub module tso saib tsim cov duab meej thiab ci ntsa iab, ua kom ntseeg tau tias cov neeg siv tau pom kev zoo. Txawm tias koj tab tom tsim lub smartwatch, lub console ua si portable, lossis lwm yam khoom siv tes ua, qhov kev tso saib no yuav ua rau koj cov khoom zoo nkauj dua thiab siv tau yooj yim dua.
Nruab nrog TFT (Thin Film Transistor) thev naus laus zis, cov module zaub no muaj qhov tseeb xim zoo dua thiab lub kaum sab xis dav, tso cai rau cov neeg siv kom txaus siab rau cov duab pom tseeb los ntawm yuav luag txhua lub kaum sab xis. Cov xim ci ntsa iab thiab ci ntsa iab tso tawm ntawm lub vijtsam yeej yuav nyiam tus neeg siv lub siab, ua rau cov module zaub no zoo tagnrho rau kev tshaj tawm lossis kev txhawb nqa.
Nrog nws lub interface yooj yim siv thiab cov kev tswj hwm yooj yim rau cov neeg siv, kev koom ua ke cov module zaub no rau hauv koj lub cuab yeej yog qhov yooj yim heev. Nws qhov me me thiab tsim qauv sib dua kuj ua rau nws yog qhov kev daws teeb meem portable rau cov ntawv thov mobile.
Tsis tas li ntawd xwb, qhov TFT LCD zaub module no muaj kev ruaj khov thiab kev ntseeg siab zoo heev, ua kom koj lub cuab yeej muaj lub neej ntev. Nws cov qauv ruaj khov ua kom tsis txhob poob siab thiab kev co, ua rau nws tsim nyog siv rau hauv qhov chaw nyuaj.
Zuag qhia tag nrho, qhov me me 170 RGB × 320 dot TFT LCD zaub module yog qhov kev daws teeb meem siab ua tau zoo uas sib xyaw ua ke cov teebmeem pom kev zoo heev, tsim qauv me me thiab ruaj khov. Txhim kho koj cov khoom siv kev paub los ntawm kev koom ua ke cov zaub module no thiab qhib cov peev xwm tshiab rau koj lub cuab yeej ua haujlwm.