| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.77 nti |
| Cov pixels | 128 × 160 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | 12 teev |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 28.03 × 35.04 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 34 × 45.83 × 2.2 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU |
| Tus lej PIN | 14 |
| Tus tsav tsheb IC | ST7735 |
| Hom teeb pom kev zoo | 2 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N177-1216TCWPG01-H14 yog lub me me 1.77-nti IPS wide-angle TFT-LCD zaub module.
Lub vaj huam sib luag TFT-LCD me me no muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 170 × 320 pixels, Lub module zaub yog built-in nrog ST7735 maub los IC, txhawb SPI thiab RGB interface, lub zog hluav taws xob (VDD) ntau ntawm 2.5V ~ 3.3V, module ci ntawm 350 cd / m², thiab qhov sib piv ntawm 300.
Lub N177-1216TCWPG01-H14 muaj lub kaum sab xis saib 12 teev uas ua kom pom tseeb zoo tshaj plaws, cia koj txaus siab rau cov duab meej meej txawm koj nyob qhov twg los xij.
Cov kev xaiv SPI/MCU interface muab kev ywj pheej rau koj los txuas cov zaub kom zoo rau koj lub cuab yeej xav tau.
Tsis tas li ntawd xwb, qhov kaj ntawm 350 cd/m² ua kom koj cov duab ci ntsa iab thiab ci ntsa iab, ua rau koj qhov kev pom kev zoo dua. Nws zoo heev rau cov ntawv thov xws li cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv tes tuav, thiab cov khoom siv saib xyuas kev ruaj ntseg.
Qhov kub ua haujlwm ntawm lub module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.
Qhia txog peb cov khoom tshiab tshaj plaws, lub vijtsam me me 1.77-nti 128 RGB × 160 dots TFT LCD zaub module. Lub vijtsam me me tab sis muaj zog no yog tsim los muab kev pom kev zoo rau ntau yam kev siv, los ntawm cov khoom siv hluav taws xob nqa tau mus rau cov khoom siv ntse.
Lub TFT LCD zaub module no muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 128 RGB × 160 cov ntsiab lus, uas muab cov duab meej thiab ci ntsa iab, tso cai rau cov neeg siv kom txaus siab rau cov teebmeem pom tseeb thiab zoo nkauj. Qhov me me ua rau kev nqa tau yooj yim dua, ua rau nws zoo tagnrho rau cov khoom siv tes xws li smartphones, game consoles thiab MP3 players.
Ib qho ntawm cov yam ntxwv zoo tshaj plaws ntawm cov zaub no yog nws cov peev xwm ua kom muaj xim nplua nuj. Nws muaj 128 RGB × 160 cov ntsiab lus, muab cov xim dav dav rau cov xim tseeb thiab ci ntsa iab dua. Txawm tias koj tab tom saib cov duab, saib cov yeeb yaj kiab, lossis ua si, cov zaub TFT LCD no yuav ua rau koj cov ntsiab lus muaj sia tiag tiag.
Txawm hais tias nws me me, qhov module zaub no muaj ntau yam zoo kawg nkaus. Nws qhov refresh rate siab ua kom muaj kev hloov pauv du, txo qhov kev txav tsis meej thiab muab kev pom zoo. Lub kaum sab xis dav dav tso cai rau cov neeg siv pom lub vijtsam meej meej los ntawm txhua lub kaum sab xis, ua rau nws tsim nyog rau kev sib qhia cov ntsiab lus nrog lwm tus yam tsis muaj kev cuam tshuam zoo.
Tsis tas li ntawd xwb, lub TFT LCD zaub no yog tsim los kom ruaj khov thiab ntseeg tau. Lub zaub no tiv taus khawb thiab muaj txheej tiv thaiv qhov muag tsis pom kev rau kev siv sab nraum zoov. Nws txoj kev tsim qauv txuag hluav taws xob ua kom lub roj teeb siv tau ntev, ua rau nws zoo tagnrho rau cov khoom siv nqa tau.
Tsis tas li ntawd xwb, ua tsaug rau nws lub interface uas yooj yim siv, lub module zaub tau yooj yim koom ua ke rau hauv cov kab ke uas twb muaj lawm. Nws los nrog lub kaw lus yooj yim plug-and-play rau kev teeb tsa sai thiab tsis muaj teeb meem. Sib xws nrog ntau lub operating systems, lub module zaub no sib xyaw ua ke nrog koj lub cuab yeej kom ntseeg tau tias muaj kev paub zoo.
Zuag qhia tag nrho, lub vijtsam me me 1.77-nti 128 RGB × 160 dots TFT LCD yog qhov kev daws teeb meem muaj zog thiab siv tau ntau yam rau ntau yam kev siv. Nws qhov me me, xim ci ntsa iab, thiab kev ruaj khov ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov khoom siv hluav taws xob, cov khoom siv ua si, thiab ntau ntxiv. Txhim kho koj qhov kev pom nrog lub vijtsam zaub tshiab no thiab txaus siab rau lub ntiaj teb ntawm cov xim ci ntsa iab thiab cov duab zoo nkauj.