| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.12 nti |
| Cov pixels | 50 × 160 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | TXHUA YAM RIEW |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 8.49 × 27.17 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 10.8 × 32.18 × 2.11 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | 4 Kab SPI |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9D01 |
| Hom teeb pom kev zoo | 1 Lub Teeb Dawb |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.1 |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +60 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
Nov yog ib qho version zoo dua ntawm cov lus piav qhia txog kev siv tshuab:
Lub N112-0516KTBIG41-H13 yog ib lub me me 1.12-nti IPS TFT-LCD module uas muaj qhov daws teeb meem 50 × 160 pixel. Tsim los rau kev siv ntau yam, nws txhawb nqa ntau yam interface protocols suav nrog SPI, MCU, thiab RGB interfaces, ua kom muaj kev sib koom ua ke ntawm ntau yam khoom siv hluav taws xob. Nrog rau qhov tso zis siab ntawm 350 cd / m², qhov screen tswj tau qhov pom kev zoo txawm tias nyob rau hauv qhov chaw muaj teeb pom kev zoo heev.
Cov lus qhia tseem ceeb muaj xws li:
- Advanced GC9D01 tsav tsheb IC rau kev ua haujlwm zoo tshaj plaws
- Lub kaum sab xis dav (70° L/R/U/D) uas siv tau los ntawm IPS thev naus laus zis
- Txhim kho 1000: 1 qhov sib piv sib piv
- 3:4 piv txwv (tus qauv teeb tsa)
- Qhov hluav taws xob analog ntau yam: 2.5V-3.3V (nominal 2.8V)
Lub vaj huam sib luag IPS muab cov xim zoo dua nrog kev saturation ntuj thiab dav chromatic spectrum. Tsim los rau kev ruaj khov, lub module no ua haujlwm hauv qhov kub ntawm -20 ℃ txog + 60 ℃ thiab tuaj yeem tiv taus cov xwm txheej khaws cia ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.
Cov yam ntxwv tseem ceeb:
- Cov duab zoo tiag tiag nrog ntau xim gamut
- Kev hloov pauv ib puag ncig zoo
- Tsim qauv siv hluav taws xob zoo nrog cov kev xav tau hluav taws xob tsawg
- Kev ua haujlwm ruaj khov thoob plaws qhov kub thiab txias sib txawv
Qhov kev sib xyaw ua ke ntawm cov lus qhia tshwj xeeb ua rau N112-0516KTBIG41-H13 tshwj xeeb tshaj yog rau cov ntawv thov uas xav tau kev ua haujlwm zoo hauv cov xwm txheej xav tau, suav nrog kev tswj hwm kev lag luam, cov khoom siv nqa tau, thiab cov khoom siv sab nraum zoov.