| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.65 nti |
| Cov pixels | 142 x 428 Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 13.16 x 39.68 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 16.3 x 44.96 x 2.23 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | 4 Kab SPI / MCU |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | NV3007 |
| Hom teeb pom kev zoo | 3 Lub Teeb Dawb |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.1 |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +60 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
Lub SPEC N165-1442KTBIG31-H13 yog lub 1.65-nti IPS TFT-LCD module uas muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 142 × 428 pixels. Muaj lub kaum sab xis dav dav IPS (In-Plane Switching) thev naus laus zis, nws muab cov ces kaum saib 80 ° (L/R/U/D) sib xws nrog cov duab ci ntsa iab, xim raug.
Txhawb nqa SPI, MCU, thiab RGB interfaces, qhov zaub no ua rau muaj kev sib koom ua ke yooj yim. Nws lub teeb ci siab 350 cd/m² ua kom pom kev zoo tshaj plaws hauv qhov chaw ci ntsa iab, thaum lub NV3007 tsav tsheb IC siab heev ua kom muaj kev ua haujlwm zoo.
Cov Lus Qhia Tseem Ceeb:
Qhov Sib Piv: 1000: 1
Qhov Sib Piv: 3:4 (Ib txwm muaj)
Analog VDD: 2.5V - 3.3V (2.8V Hom.)
Kev Ua Haujlwm Kub: -20 ° C txog + 60 ° C
Cia Khoom Kub: -30 ° C txog + 80 ° C
Ntau yam zaub: Xws li Monochrome OLED, TFT, CTP;
Cov kev daws teeb meem tso saib: Xws li ua cov cuab yeej, kho FPC, backlight thiab qhov loj me; Kev txhawb nqa kev siv tshuab thiab kev tsim qauv
Q: 1. Kuv puas muaj peev xwm ua qauv txiav txim?
A: Yog, peb txais tos cov qauv txiav txim los sim thiab xyuas seb zoo li cas.
Q: 2. Lub sijhawm ua qauv yog dab tsi?
A: Cov qauv tam sim no xav tau 1-3 hnub, cov qauv customized xav tau 15-20 hnub.
Q: 3. Koj puas muaj MOQ txwv?
A: Peb cov MOQ yog 1PCS.
Q: 4. Lub sijhawm lav ntev npaum li cas?
A: 12 Lub Hlis.
Q: 5. Koj siv txoj kev xa khoom sai li cas los xa cov qauv?
A: Feem ntau peb xa cov qauv los ntawm DHL, UPS, FedEx lossis SF. Feem ntau nws yuav siv sijhawm 5-7 hnub los txog.
Q: 6. Koj lub sijhawm them nyiaj txais tau yog dab tsi?
A: Peb lub sijhawm them nyiaj feem ntau yog T / T. Lwm tus tuaj yeem sib tham tau.