| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 0.35 nti |
| Cov pixels | 20 Lub Cim |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 7.7582 × 2.8 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 12.1 × 6 × 1.2 hli |
| Xim | Dawb/Ntsuab |
| Qhov kaj | 300 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab hauv |
| Kev Sib Txuas Lus | MCU-IO |
| Lub Luag Haujlwm | 1/4 |
| Tus lej PIN | 9 |
| Tus tsav tsheb IC | |
| Hluav taws xob | 3.0-3.5 V |
| Kub Ua Haujlwm | -30 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +80°C |
Ib qho ntawm cov yam ntxwv tseem ceeb ntawm peb lub vijtsam OLED 0.35-nti yog nws cov txiaj ntsig zoo heev. Lub vijtsam siv OLED thev naus laus zis los xyuas kom meej thiab pom tseeb, tso cai rau cov neeg siv kom yooj yim mus rau cov ntawv qhia zaub mov thiab saib cov ntaub ntawv nrog qhov meej tshaj plaws. Txawm hais tias kuaj xyuas qib roj teeb ntawm koj lub e-luam yeeb lossis saib xyuas kev nce qib ntawm koj txoj hlua dhia ntse, peb cov ntxaij vab tshaus OLED lav qhov kev paub zoo thiab lom zem rau tus neeg siv.
Peb lub vijtsam OLED tsis yog tsuas yog siv rau ib qho xwb; tiam sis, nws siv tau rau ntau yam khoom siv hluav taws xob. Txij li cov luam yeeb hluav taws xob mus rau cov xov hlau, los ntawm cov hlua dhia ntse mus rau cov cwj mem ntse, lub vijtsam ntau yam no tuaj yeem sib xyaw ua ke rau ntau yam khoom. Nws qhov kev hloov pauv tau ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov tuam txhab tsim khoom uas tab tom nrhiav kev txhim kho lawv cov khoom siv nrog cov zaub niaj hnub thiab zoo nkauj.
Qhov ua rau peb lub vijtsam OLED ntu 0.35-nti tshwj xeeb yog nws qhov kev siv nyiaj tsim nyog. Tsis zoo li cov zaub OLED ib txwm muaj, peb cov ntxaij vab tshaus ntu tsis xav tau cov circuits sib xyaw (ICs). Los ntawm kev tshem tawm cov khoom no, peb tau txo cov nqi tsim khoom ntau heev, ua rau cov khoom pheej yig dua yam tsis muaj kev cuam tshuam rau kev ua tau zoo. Qhov no ua rau peb cov ntxaij vab tshaus OLED yog qhov kev xaiv zoo rau cov lag luam uas tab tom nrhiav kev koom ua ke cov zaub zoo thaum tswj hwm tus nqi sib tw.
Hauv qab no yog cov txiaj ntsig ntawm cov zaub OLED uas tsis muaj zog no:
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 270 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 2000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.