| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 7.0 nti |
| Cov pixels | 800 × 480 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 153.84 × 85.632 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 164.90 × 100 × 3.5 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 16.7 M |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | Parallel 8-bit RGB |
| Tus lej PIN | 15 |
| Tus tsav tsheb IC | 1 * EK9716BD4 1 * EK73002AB2 |
| Hom teeb pom kev zoo | 27 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 3.0~3.6 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
Lub B070TN333C-27A yog lub module TFT-LCD 7-nti uas muaj kev ua tau zoo heev uas muaj WVGA kev daws teeb meem (800 × 480 pixels). Lub vijtsam qib kev lag luam no ua ke qhov pom tseeb zoo heev nrog cov thev naus laus zis kov capacitive siab heev, xa cov kev ua tau zoo tshaj plaws rau cov ntawv thov embedded.
Cov Lus Qhia Txog Kev Siv: