| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.54 nti |
| Cov pixels | 64 × 128 Cov Duab |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 17.51 × 35.04 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 21.51 × 42.54 × 1.45 hli |
| Xim | Dawb |
| Qhov kaj | 70 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab nraud |
| Kev Sib Txuas Lus | I²C/4-xaim SPI |
| Lub Luag Haujlwm | 1/64 |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1317 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1.54-nti Duab OLED Zaub Module
Cov Lus Qhia Txog Kev Siv:
Cov Nta Tseem Ceeb:
Cov ntawv thov:
Kev Ua Tau Zoo:
Peb lub X154-6428TSWXG01-H13 OLED module xa cov hauv qab no:
Vim li cas ho xaiv qhov Module no?
Cov kws ua haujlwm thiab cov neeg tsim qauv xaiv cov zaub OLED no rau nws:
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 95 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 10000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.