| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 2.89 nti |
| Cov pixels | 167 × 42 Cov Dots |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 71.446 × 13.98 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 75.44 × 24.4 × 2.03 hli |
| Xim | Dawb |
| Qhov kaj | 80 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab nraud |
| Kev Sib Txuas Lus | 8-ntsis 68XX/80XX Sib Nqus, 4-xaim SPI |
| Lub Luag Haujlwm | 1/42 |
| Tus lej PIN | 24 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1322 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +85 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 yog 2.89 "COG Graphic OLED zaub, ua los ntawm kev daws teeb meem ntawm 167 × 42 pixels.
Cov module zaub OLED no muaj qhov ntev ntawm 75.44 × 24.4 × 2.03 hli thiab AA loj 71.446 × 13.98 hli; Cov module no tau tsim nrog SSD1322 maub los IC; nws tuaj yeem txhawb nqa parallel, 4-kab SPI, thiab I²C interfaces; qhov hluav taws xob ntawm logic yog 3.0V (tus nqi ib txwm), 1/42 tsav tsheb.
N289-6742ASWAG01-C24 yog COG qauv OLED zaub, cov OLED module no yog tsim rau cov ntawv thov hauv tsev ntse, cov cuab yeej siv tes, cov khoom siv thev naus laus zis ntse, tsheb, Instrumentation, cov cuab yeej kho mob, thiab lwm yam.
Lub OLED module tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub ntawm -40 ℃ txog + 85 ℃; nws qhov kub cia khoom yog los ntawm -40 ℃ txog + 85 ℃.
Tag nrho hauv txhua qhov, lub vaj huam sib luag N289-6742ASWAG01-C24 OLED yog qhov hloov pauv qhov kev ua si uas coj qhov kev paub txog kev tso saib mus rau qib tshiab.
Nrog nws qhov me me, kev daws teeb meem siab, thiab qhov kaj ci ntsa iab, lub vaj huam sib luag OLED no zoo tagnrho rau ntau yam kev siv, suav nrog cov xov tooj ntse, ntsiav tshuaj, cov koob yees duab digital, thiab ntau ntxiv.
Txhim kho koj cov duab thiab coj koj cov ntsiab lus los rau hauv lub neej nrog N289-6742ASWAG01-C24 OLED vaj huam sib luag.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 90 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 2000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.