| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 0.71 nti |
| Cov pixels | 160 × 160 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 18 × 18 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 20.12 × 22.3 × 1.81 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | RGB |
| Tus lej PIN | 12 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9D01 |
| Hom teeb pom kev zoo | 1 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 yog lub voj voog IPS TFT-LCD npo nrog lub vijtsam loj 0.71-nti nrog kev daws teeb meem 160x160 pixels. Lub vijtsam TFT puag ncig no muaj lub vaj huam sib luag IPS TFT-LCD ua nrog GC9D01 tsav tsheb IC uas tuaj yeem sib txuas lus ntawm SPI interface.
N071-1616TBBIG01-H12 yog siv IPS (Hauv Dav Hlau Hloov) vaj huam sib luag, uas muaj qhov zoo ntawm qhov sib piv siab dua, keeb kwm yav dhau dub tiag tiag thaum lub vijtsam lossis pixel tawm thiab lub kaum sab xis pom dav dua ntawm Sab laug: 80 / Sab xis: 80 / Sab saud: 80 / Hauv qab: 80 degree (ib txwm), qhov sib piv sib piv 1,200: 1 (tus nqi ib txwm), qhov ci ntsa iab 350 cd / m².
Lub zog fais fab ntawm LCM yog txij li 2.4V txog 3.3V, tus nqi ib txwm yog 2.8V. Lub module zaub yog tsim rau cov khoom siv compact, cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv hauv tsev automation, cov khoom dawb, cov tshuab video, thiab lwm yam. Nws tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃ thiab qhov kub cia khoom ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.