| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 0.99 nti |
| Cov pixels | 40 × 160 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 6.095 × 24.385 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 8.6 × 29.8 × 1.5 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 300 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU |
| Tus lej PIN | 10 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9D01 |
| Hom teeb pom kev zoo | 1 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.4~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 yog lub me me 0.99-nti IPS lub kaum sab xis TFT-LCD zaub module.
Lub vaj huam sib luag TFT-LCD me me no muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 40x160 pixels, ua ke nrog GC9D01 maub los IC, txhawb nqa 4-wire SPI interface, qhov hluav taws xob muab hluav taws xob (VDD) ntawm 2.4V ~ 3.3V, qhov ci ntsa iab ntawm module ntawm 300 cd / m², thiab qhov sib piv ntawm 1000.
Cov module no nyob rau hauv hom screen ncaj qha, thiab lub vaj huam sib luag siv lub kaum sab xis IPS (Hauv dav hlau Switching) thev naus laus zis.
Qhov ntau ntawm kev saib yog sab laug: 85 / sab xis: 85 / sab saud: 85 / hauv qab: 85 degrees. Lub vaj huam sib luag IPS muaj ntau lub kaum sab xis, xim ci, thiab cov duab zoo uas saturated thiab ntuj.
Nws yog qhov tsim nyog heev rau cov ntawv thov xws li cov khoom siv hnav tau, cov cuab yeej kho mob, E-Cigarette.
Qhov kub ua haujlwm ntawm lub module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.