| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Blub npe Rand | WISEVISION |
| Size | 0.85 nti |
| Cov pixels | 128 × 128 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (A.A) | 15.2064x 15.2064 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 17.58 x 20.82 x1.5 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 300 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU |
| Tus lej PIN | 12 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9107 |
| Hom teeb pom kev zoo | 1CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.4~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 yog ib qho me me 0.85-nti IPS wide-angle TFT-LCD zaub module. Lub vaj huam sib luag TFT-LCD me me no muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 128x128 pixels, ua ke nrog GC9107 maub los IC, txhawb nqa 4-wire SPI interface, qhov hluav taws xob (VDD) ntau ntawm 2.4V ~ 3.3V, qhov ci ntawm module ntawm 300 cd / m², thiab qhov sib piv ntawm 1200.
Cov module no nyob rau hauv hom screen ncaj qha, thiab lub vaj huam sib luag siv lub kaum sab xis IPS (Hauv dav hlau Switching) thev naus laus zis. Qhov ntau thiab tsawg saib yog sab laug: 80 / sab xis: 80 / saum toj: 80 / hauv qab: 80 degrees. Lub vaj huam sib luag IPS muaj ntau lub kaum sab xis saib, xim ci, thiab cov duab zoo uas saturated thiab ntuj. Nws yog qhov tsim nyog heev rau cov ntawv thov xws li cov khoom siv hnav thiab cov cuab yeej kho mob. Qhov kub ua haujlwm ntawm cov module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 muaj lub GC9107 tsav tsheb IC siab heev, ua kom ntseeg tau tias kev ua haujlwm du thiab teb tau zoo. Qhov no ua kom koj cov ntsiab lus xa tawm zoo kawg nkaus yam tsis muaj kev lag luam lossis kev cuam tshuam. Txawm tias koj tab tom ua si video siab lossis tso saib cov duab ntxaws ntxaws, cov TFT zaub module no tuaj yeem ua haujlwm tau yooj yim.