| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 0.96 nti |
| Cov pixels | 80 × 160 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 10.8 × 21.7 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 13.5 × 27.95 × 1.5 hli |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 400 (Min) cd / m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | ST7735S |
| Hom teeb pom kev zoo | 1 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | -0.3~4.6 V |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 yog 0.96-nti IPS me me TFT LCD zaub module uas yuav hloov koj qhov kev pom. Lub TFT zaub module muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 80 x 160 pixels thiab tau tsim los xa cov duab meej thiab ci ntsa iab.
Lub module zaub no muaj ST7735S maub los IC thiab txhawb nqa 4-wire SPI interface kom ntseeg tau tias kev sib txuas lus zoo thiab ua haujlwm tau zoo ntawm lub zaub thiab lub cuab yeej. Qhov hluav taws xob dav (VDD) ntawm 2.5V txog 3.3V ua rau nws sib xws nrog ntau yam khoom siv hluav taws xob, muab kev ywj pheej thiab yooj yim siv.
Ib qho ntawm cov yam ntxwv tseem ceeb ntawm 0.96-nti TFT LCD zaub no yog nws lub vaj huam sib luag IPS (In-Plane Switching) uas ua rau pom dav dua. Cov thev naus laus zis no muab lub kaum sab xis saib dav dua ntawm sab laug: 80 / sab xis: 80 / sab saud: 80 / hauv qab: 80 degrees (ib txwm), uas ua rau cov neeg siv txaus siab rau cov duab pom tseeb, ci ntsa iab los ntawm txhua lub kaum sab xis. Txawm tias koj tab tom saib cov yeeb yaj kiab, saib cov duab lossis ua si, qhov zaub ua kom muaj kev paub zoo dua.
Nrog lub module ci ntsa iab ntawm 400 cd/m² thiab qhov sib piv ntawm 800, lub TFT LCD zaub module no muab cov xim nplua nuj thiab dynamic kom coj koj cov ntsiab lus mus rau lub neej. Txawm koj siv nws rau kev siv hauv kev lag luam, cov khoom siv hluav taws xob lossis cov khoom hnav tau, qhov zaub no lav qhov zoo ntawm cov duab.
N096-1608TBBIG11-H13 yog qhov tsim nyog heev rau cov ntawv thov xws li cov khoom siv hnav tau, cov cuab yeej kho mob, E-Cigarette. Qhov kub ua haujlwm ntawm cov module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.