| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.33 nti |
| Cov pixels | 240 × 240 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 23.4 × 23.4 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 26.16 × 29.22 × 1.5 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU |
| Tus lej PIN | 12 |
| Tus tsav tsheb IC | ST7789V3 |
| Hom teeb pom kev zoo | 2 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.4~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 yog TFT-LCD Module nrog lub vijtsam plaub fab 1.33-nti thiab qhov kev daws teeb meem ntawm 240x240 pixels.
Lub vijtsam LCD plaub fab no siv lub vaj huam sib luag IPS, uas muaj qhov zoo ntawm qhov sib piv siab dua, keeb kwm yav dhau dub tag nrho thaum lub vijtsam lossis pixel kaw, thiab lub kaum sab xis dav dua ntawm Sab laug: 80 / Sab xis: 80 / Sab saud: 80 / Hauv qab: 80 degrees (tus qauv), 800: 1 qhov sib piv sib piv (tus nqi tus nqi), 350 cd / m² qhov ci (tus nqi tus nqi), thiab qhov chaw iav tiv thaiv qhov muag.
Lub module no tau tsim nrog ST7789V3 tsav tsheb IC uas tuaj yeem txhawb nqa los ntawm SPI interfaces.
Lub zog fais fab ntawm LCM yog los ntawm 2.4V txog 3.3V, tus nqi ib txwm muaj ntawm 2.8V. Lub module zaub yog tsim rau cov khoom siv compact, cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv hauv tsev automation, cov khoom dawb, cov kab ke video, cov cuab yeej kho mob, thiab lwm yam.
Nws tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub thiab txias ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃ thiab qhov kub thiab txias cia ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.
①Kev nkag siab tob thiab dav dav txog cov ntawv thov kawg;
②Kev tshuaj xyuas qhov zoo ntawm tus nqi thiab kev ua tau zoo ntawm ntau hom zaub;
③Kev piav qhia thiab kev koom tes nrog cov neeg siv khoom los txiav txim siab qhov thev naus laus zis tso saib zoo tshaj plaws;
④Ua haujlwm ntawm kev txhim kho tas mus li ntawm cov txheej txheem thev naus laus zis, qhov zoo ntawm cov khoom, kev txuag nqi, lub sijhawm xa khoom, thiab lwm yam.