| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.28 nti |
| Cov pixels | 240 × 240 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 32.4 × 32.4 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 35.6 × 38.1 × 1.6 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU |
| Tus lej PIN | 12 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9A01 |
| Hom teeb pom kev zoo | 1 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.2 g |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 yog lub voj voog IPS TFT-LCD npo nrog lub vijtsam 1.28-nti txoj kab uas hla nrog kev daws teeb meem 240x240 pixels.
Lub vijtsam TFT puag ncig no muaj lub vaj huam sib luag IPS TFT-LCD uas ua nrog GC9A01 tsav tsheb IC uas tuaj yeem sib txuas lus ntawm SPI interface.
N128-2424THWIG04-H12 yog siv IPS (Hauv Dav Hlau Hloov) vaj huam sib luag, uas muaj qhov zoo ntawm qhov sib piv siab dua, keeb kwm yav dhau dub tiag tiag thaum lub vijtsam lossis pixel kaw thiab lub kaum sab xis dav dua ntawm Sab laug: 85 / Sab xis: 85 / Sab saud: 85 / Hauv qab: 85 degree (tus qauv), qhov sib piv sib piv 1,100: 1 (tus nqi tus nqi), qhov ci ntsa iab 350 cd / m².
Lub zog fais fab ntawm LCM yog los ntawm 2.5V txog 3.3V, tus nqi ib txwm muaj ntawm 2.8V.
Lub module zaub yog tsim rau cov khoom siv me me, cov khoom siv hnav tau, cov khoom siv hauv tsev, cov khoom dawb, cov tshuab video, thiab lwm yam.
Nws tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub thiab txias ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃ thiab qhov kub thiab txias cia ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.