| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 4.96 nti |
| Cov pixels | 720 × 1280 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 61.78 × 109.82 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 66.40 × 120.05 × 1.67 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 262K |
| Qhov kaj | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kev Sib Txuas Lus | MIPI |
| Tus lej PIN | 15 |
| Tus tsav tsheb IC | ILL9881C |
| Hom teeb pom kev zoo | 12 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 3.0~3.6 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
TFT50B030-B0 yog 4.96-nti IPS TFT-LCD zaub module; ua los ntawm kev daws teeb meem 720 × 1280 pixels. Lub MIPI LCD Zaub Vaj Huam Sib Luag no muaj qhov loj me ntawm 66.40 × 120.05 × 1.67 hli thiab AA loj ntawm 61.78 × 109.82 hli.
Lub module txhawb nqa MIPI DSI Serial interface (2 txoj kab), nws muaj IPS vaj huam sib luag uas muaj qhov zoo ntawm lub kaum sab xis ntawm Sab laug: 80 / Sab xis: 80 / Sab saud: 80 / Sab hauv: 80 degree (ib txwm), qhov sib piv sib piv 1000 (tus nqi ib txwm), Anti-Glare surface vaj huam sib luag.
Qhov 4.96-nti MIPI LCD zaub no yog hom portrait; nws koom ua ke tsav tsheb IC ILL9881C ntawm module, interface muab hluav taws xob ntau ntawm 3.0V txog 3.6V.
Lub vaj huam sib luag muaj ntau yam kev pom, xim ci, thiab cov duab zoo nrog rau qhov xwm txheej saturated. Nws zoo heev rau cov khoom siv me me hauv kev lag luam, cov txheej txheem saib xyuas kev nyab xeeb, cov khoom siv tes ua, cov ntaub ntawv tsav tsheb, thiab lwm yam khoom siv. Lub TFT module no tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃; nws qhov kub cia khoom yog ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.
Peb nkag siab txog qhov tseem ceeb ntawm kev xa cov zaub ua haujlwm siab uas ua tau raws li qhov xav tau ntawm ntau yam lag luam. Los ntawm peb txoj kev cog lus rau qhov zoo thiab kev ntseeg siab, peb tau tsim lub koob npe zoo ntawm peb cov neeg siv khoom thoob plaws ntiaj teb.
Qhia txog qhov kev hloov pauv tshiab 5.0-nti nruab nrab loj 720x1280 dot TFT LCD zaub module, ib yam khoom zoo heev uas teeb tsa cov qauv tshiab rau kev siv tshuab pom kev. Cov module zaub no muaj qhov tseeb thiab kev tsim kho tshiab los xa cov xim ci ntsa iab, cov duab meej thiab kev pom zoo dua.
Qhov TFT LCD zaub module no muaj qhov loj ntawm 5.0 nti, muab qhov chaw dav rau kev paub txog multimedia, zoo meej rau kev ua si, saib yeeb yaj kiab, lossis saib cov duab. HD daws teeb meem ntawm 720x1280 dots ua kom txhua qhov ntsiab lus raug ntes nrog qhov pom tseeb zoo kawg nkaus, coj cov duab rau lub neej thiab txhim kho koj qhov kev pom tag nrho.
Cov thev naus laus zis TFT (Thin Film Transistor) siv rau hauv cov qauv zaub no ua kom lub sijhawm teb sai dua, lub kaum sab xis zoo heev thiab txo kev siv hluav taws xob. Qhov no txhais tau tias koj tuaj yeem txaus siab rau cov duab tsis muaj qhov tsis zoo thiab kev hloov pauv du yam tsis muaj kev cuam tshuam rau lub roj teeb lub neej. Kev tsim xim zoo tshaj plaws qhia tau ntau yam xim, ua rau koj muaj kev paub txog cov duab ci ntsa iab raws li lawv tau npaj tseg.
Lub vijtsam TFT LCD loj 5.0-nti kuj siv cov thev naus laus zis kov tau zoo heev, hloov pauv txoj kev koj cuam tshuam nrog koj lub cuab yeej. Nrog nws cov peev xwm kov tau yooj yim thiab yooj yim, koj tuaj yeem yooj yim mus rau cov ntawv qhia zaub mov, swipe ntawm cov ntxaij vab tshaus, thiab txaus siab rau kev paub siv sib tham ntau dua.
Qhov ruaj khov thiab kev ntseeg tau yog cov yam ntxwv tseem ceeb ntawm cov zaub module no. Nws cov qauv ruaj khov thiab cov ntaub ntawv zoo ua kom muaj kev ua haujlwm ntev, ua rau nws zoo tagnrho rau ntau yam kev siv, suav nrog cov xov tooj ntse, ntsiav tshuaj, GPS systems, cov khoom siv ua si portable, thiab ntau ntxiv. Lub module kuj yooj yim rau nruab thiab koom ua ke rau hauv ntau yam khoom siv, muab cov chaw tsim khoom nrog kev daws teeb meem tsis muaj kev txhawj xeeb.
Paub txog yav tom ntej ntawm kev siv tshuab pom kev nrog lub vijtsam TFT LCD loj 5.0-nti nruab nrab 720x1280 dot. Nkag mus rau hauv lub ntiaj teb ntawm cov xim ci ntsa iab, cov duab meej thiab cov duab zoo nkauj. Txhim kho koj lub cuab yeej thiab qhib cov kev ua tau tsis kawg nrog cov khoom zoo no.