| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.08 nti |
| Cov pixels | 128 × 220 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 13.82 × 23.76 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 16.12 × 29.76 × 1.52 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65K |
| Qhov kaj | 300 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9A01 |
| Hom teeb pom kev zoo | 1 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.2 g |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 yog lub me me 1.08-nti IPS wide-angle TFT-LCD zaub module. Lub vaj huam sib luag TFT-LCD me me no muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 128 × 220 pixels, ua ke GC9A01 maub los IC, txhawb nqa 4-wire SPI interface, qhov hluav taws xob muab hluav taws xob (VDD) ntawm 2.5V ~ 3.3V, qhov ci ntsa iab ntawm module ntawm 300 cd / m², thiab qhov sib piv ntawm 800.
Ib qho ntawm cov yam ntxwv tseem ceeb ntawm 1.08-nti TFT LCD zaub no yog nws lub vaj huam sib luag IPS (In-Plane Switching) uas ua rau pom dav dua. Cov thev naus laus zis no muab lub kaum sab xis saib dav dua ntawm sab laug: 80 / sab xis: 80 / sab saud: 80 / hauv qab: 80 degrees (ib txwm), uas ua rau cov neeg siv txaus siab rau cov duab pom tseeb, ci ntsa iab los ntawm txhua lub kaum sab xis. Txawm tias koj tab tom saib yeeb yaj kiab, saib duab lossis ua si, qhov zaub ua kom muaj kev paub zoo dua.
N108-1222TBBIG15-H13 yog qhov tsim nyog heev rau cov ntawv thov xws li cov khoom siv hnav tau, cov khoom dawb, cov kab ke video, cov cuab yeej kho mob, thiab cov xauv ntse. Qhov kub ua haujlwm ntawm cov module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.