| Hom Zaub | IPS TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 2.45 nti |
| Cov pixels | 172RGB*378 |
| Saib Kev Taw Qhia | 12:00 teev sawv ntxov |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 25.8 (S) x 56.7 (V) hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 28 (S) x 61.35 (V) x2.5 (D) hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | Dawb |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | 4 Kab SPI |
| Tus lej PIN | 16 |
| Tus tsav tsheb IC | ST77925 |
| Hom teeb pom kev zoo | 4 Lub Teeb Dawb |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.1g |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 yog 2.45 nti TFT-LCD nrog kev daws teeb meem ntawm 172RGB * 378 pixels. txhawb nqa ntau yam interfaces xws li 4 Kab SPI, muab kev ywj pheej rau kev sib koom ua ke rau hauv txhua qhov project. Lub teeb ci ntawm 350cd / m² ua kom pom tseeb, pom tseeb txawm tias nyob rau hauv qhov xwm txheej kaj. Lub monitor siv cov tsav tsheb IC siab heev kom ntseeg tau tias muaj kev ua haujlwm zoo thiab ua haujlwm tau zoo.
N245-1737KTWPG01-C16 siv lub kaum sab xis dav (Hauv lub dav hlau Hloov). Qhov pom ntau yam yog sab laug: 25 / sab xis: 25 / saum toj: 25 / hauv qab:25degrees. qhov sib piv sib piv ntawm 1000: 1, thiab qhov sib piv ntawm 3: 4 (tus nqi ib txwm muaj). Lub zog hluav taws xob rau analog yog txij li 2.5V txog 3.3V (tus nqi ib txwm muaj yog 2.8V). Lub vaj huam sib luag IPS muaj ntau lub kaum sab xis saib, xim ci, thiab cov duab zoo uas saturated thiab ntuj. Lub TFT-LCD module no tuaj yeem ua haujlwm hauv qhov kub ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃, thiab nws qhov kub cia khoom yog txij li -30 ℃ txog + 80 ℃.
Lub Tuam Txhab New Vision Technology Co., Ltd. muaj lub hauv paus nyob hauv Shenzhen thiab tau pab cov neeg siv khoom tau 15 xyoos nrog nws cov peev xwm R&D muaj zog. Peb cog lus tias yuav muab cov kev pabcuam zoo thiab cov kev pabcuam rau cov neeg siv khoom thoob plaws ntiaj teb. Peb cov khoom, xws li N245-1737KTWPG01-C16, paub txog lawv qhov kev ntseeg tau, kev ruaj khov, thiab kev ua haujlwm zoo.
Ntau yam zaub: Xws li Monochrome OLED, TFT, CTP;
Cov kev daws teeb meem tso saib: Xws li ua cov cuab yeej, kho FPC, backlight thiab qhov loj me; Kev txhawb nqa kev siv tshuab thiab kev tsim qauv
Kev nkag siab tob thiab dav dav txog cov ntawv thov kawg;
Kev tshuaj xyuas qhov zoo ntawm tus nqi thiab kev ua tau zoo ntawm ntau hom zaub;
Kev piav qhia thiab kev koom tes nrog cov neeg siv khoom los txiav txim siab qhov thev naus laus zis tso saib zoo tshaj plaws;
Ua haujlwm ntawm kev txhim kho tas mus li ntawm cov txheej txheem thev naus laus zis, qhov zoo ntawm cov khoom, kev txuag nqi, lub sijhawm xa khoom, thiab lwm yam.
Q: 1. Kuv puas muaj peev xwm ua qauv txiav txim?
A: Yog, peb txais tos cov qauv txiav txim los sim thiab xyuas seb zoo li cas.
Q: 2. Lub sijhawm ua qauv yog dab tsi?
A: Cov qauv tam sim no xav tau 1-3 hnub, cov qauv customized xav tau 15-20 hnub.
Q: 3. Koj puas muaj MOQ txwv?
A: Peb cov MOQ yog 1PCS.
Q: 4. Lub sijhawm lav ntev npaum li cas?
A: 12 Lub Hlis.
Q: 5. Koj siv txoj kev xa khoom sai li cas los xa cov qauv?
A: Feem ntau peb xa cov qauv los ntawm DHL, UPS, FedEx lossis SF. Feem ntau nws yuav siv sijhawm 5-7 hnub los txog.
Q: 6. Koj lub sijhawm them nyiaj txais tau yog dab tsi?
A: Peb lub sijhawm them nyiaj feem ntau yog T / T. Lwm tus tuaj yeem sib tham tau.