| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 3.36 nti |
| Cov pixels | 240 × 320 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 51.27 × 68.36 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 54.5 × 83 × 2.2 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 262K |
| Qhov kaj | 250 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | MCU8BIT |
| Tus lej PIN | 15 |
| Tus tsav tsheb IC | ILI9340X |
| Hom teeb pom kev zoo | 6 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.7~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
TFT035Y048-A0 yog lub me me 3.36-nti IPS wide-angle TFT-LCD zaub module.
Lub vaj huam sib luag TFT-LCD me me no muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 240 × 320 pixels, Lub module zaub yog ua-hauv nrog ILI9340X maub los IC, txhawb nqa MCU 8-ntsis lossis SPI interface, qhov hluav taws xob muab hluav taws xob (VDD) ntau ntawm 2.7V ~ 3.3V, qhov ci ntsa iab ntawm module ntawm 250 cd / m² (tus nqi ib txwm muaj), thiab qhov sib piv ntawm 1200 (tus nqi ib txwm muaj).
Lub module zaub TFT-LCD no yog hom portrait, thiab lub vaj huam sib luag siv lub kaum sab xis IPS (Hauv dav hlau Switching) thev naus laus zis. Qhov pom ntau yam yog sab laug: 80 / sab xis: 80 / saum toj: 80 / hauv qab: 80 degrees.
Lub vaj huam sib luag muaj ntau yam kev xav, xim ci, thiab cov duab zoo nrog cov xwm txheej saturated.
Nws yog qhov tsim nyog heev rau cov ntawv thov xws li cov cuab yeej kho mob, cov khoom siv tes ua, kev saib xyuas kev ruaj ntseg.
Qhov kub ua haujlwm ntawm lub module no yog -20 ℃ txog 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog 80 ℃.
Qhia txog qhov zoo kawg thiab siab heev 3.36 "me me 240 RGB × 320 dots TFT LCD zaub module screen! Cov module zaub no yog tsim los hloov pauv qhov kev paub ntawm ntau yam khoom siv hluav taws xob. Nrog nws qhov me me thiab kev ua tau zoo tshwj xeeb, nws muaj ntau txoj hauv kev los txhim kho cov zis pom ntawm koj cov khoom.
Nrog rau qhov screen loj 240 RGB × 320 dots, lub TFT LCD module no tsim cov duab zoo nkauj thiab ci ntsa iab. Txawm tias koj tab tom tsim lub xov tooj ntawm tes, smartwatch, embedded system, lossis lwm yam khoom siv portable, lub screen no muab kev pom tseeb thiab kev nthuav dav zoo heev. Nws qhov me me ua rau nws zoo tagnrho rau cov khoom siv handheld, ua kom muaj kev paub zoo thiab yooj yim siv thaum tswj hwm lub compact.
Lub module zaub 3.36 "TFT LCD muaj lub kaum sab xis dav, uas tso cai rau cov neeg siv saib cov ntsiab lus ntawm lub vijtsam los ntawm ntau lub kaum sab xis yam tsis muaj kev poob zoo. Qhov no ua kom koj cov khoom muab kev paub pom zoo thiab txaus nyiam, txhim kho kev txaus siab ntawm tus neeg siv tag nrho. Lub module kuj suav nrog lub kaw lus backlighting siab heev, ua kom ntseeg tau tias muaj qhov ci ntsa iab thiab zoo tshaj plaws hauv cov teeb pom kev zoo sib txawv.
Cov TFT LCD zaub module no muab kev sib koom ua ke yooj yim rau hauv koj cov khoom tsim. Nws muaj lub interface yooj yim rau tus neeg siv, tso cai rau kev sib txuas lus zoo nrog koj lub cuab yeej lub mainboard thiab txo lub sijhawm tsim kho. Tsis tas li ntawd, nws txhawb ntau hom ntawv nkag, ua kom muaj kev sib raug zoo thiab kev hloov pauv ntawm ntau yam khoom siv thiab daim ntawv thov.
Tsis tas li ntawd xwb, lub module no tau tsim los kom tiv taus kev siv txhua hnub. Nws txoj kev tsim kho ruaj khov ua kom ntseeg tau tias nws tiv taus khawb, kev cuam tshuam, thiab lwm yam sab nraud, lav lub neej ntev thiab kev ua haujlwm txhim khu kev qha.
Xaus lus, lub vijtsam me me 3.36 "240 RGB × 320 dots TFT LCD yog qhov hloov pauv loj hauv ntiaj teb ntawm cov khoom siv hluav taws xob. Nws qhov kev daws teeb meem zoo kawg nkaus, lub kaum sab xis pom dav, thiab kev tsim qauv me me ua rau nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau ntau yam khoom siv thiab daim ntawv thov. Txhawb koj cov khoom mus rau qib tom ntej nrog lub module zaub zoo kawg no thiab xa cov kev paub tsis sib xws rau koj cov neeg siv.