| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 3.95 nti |
| Cov pixels | 480 × 480 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 36.72 × 48.96 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 40.44 × 57 × 2 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 262K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI / MCU / RGB |
| Tus lej PIN | 15 |
| Tus tsav tsheb IC | ST7701S |
| Hom teeb pom kev zoo | 8 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.5~3.3 V |
| Qhov hnyav | 1.2 g |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 yog 3.95-nti square IPS TFT-LCD module muaj 480 x 480 pixels.
Lub module txhawb RGB interface thiab siv IPS vaj huam sib luag, nrog sab laug: 80 / sab xis: 80 / sab saum toj: 80 / hauv qab: 80 degrees (tus nqi ib txwm) lub kaum sab xis dav, sib piv 1000: 1 (tus nqi ib txwm), qhov ci ntsa iab 350 cd / m² (tus nqi ib txwm), vaj huam sib luag iav ci, qhov sib piv ntawm 1: 1.
Lub TFT040B039 module yog built-in nrog ST7701S maub los IC, thiab qhov interface fais fab mov voltage ntau yog 2.5V ~ 3.3V, nrog tus nqi ib txwm ntawm 2.8V.
Tus qauv TFT040B039 muaj qhov kub ua haujlwm ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃; Qhov kub cia yog -30 ℃ ~ + 80 ℃.
Nws yog qhov tsim nyog heev rau cov ntawv thov xws li cov cuab yeej kho mob, cov khoom siv tes ua, kev saib xyuas kev ruaj ntseg.