| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 3.97 nti |
| Cov pixels | 480 × 800 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 51.84 × 86.40 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 55.44 × 96.17 × 2.1 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 16.7M |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | MIPI |
| Tus lej PIN | 15 |
| Tus tsav tsheb IC | ST7701S |
| Hom teeb pom kev zoo | 8 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 2.7~3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
TFT040B029-A0 yog 3.97-nti IPS TFT-LCD zaub module; ua los ntawm kev daws teeb meem 480 x 800 pixels.
Lub module txhawb nqa MIPI DSI Serial interface (2 txoj kab), nws muaj IPS vaj huam sib luag uas muaj qhov zoo ntawm lub kaum sab xis ntawm Sab laug: 85 / Sab xis: 85 / Sab saud: 85 / Sab hauv: 85 degree (tus qauv), qhov sib piv sib piv 800 (tus nqi tus nqi), qhov ci ntsa iab 350 cd / m² (tus nqi tus nqi), Anti-Glare surface vaj huam sib luag.
Qhov 3.97-nti MIPI LCD zaub no yog hom portrait; nws integrated tsav tsheb IC ST7701S ntawm module, interface muab hluav taws xob ntau ntawm 2.7V txog 3.3V.
Lub vaj huam sib luag muaj ntau yam kev xav, xim ci, thiab cov duab zoo nrog cov xwm txheej saturated.
Nws yog qhov tsim nyog heev rau cov khoom siv me me hauv kev lag luam, cov txheej txheem saib xyuas kev nyab xeeb, cov khoom siv tes ua, cov ntaub ntawv tsav tsheb, thiab lwm yam khoom siv.
Cov TFT module no tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub thiab txias ntawm -20 ℃ txog + 70 ℃; nws qhov kub cia khoom ntau ntawm -30 ℃ txog + 80 ℃.