| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 4.30 nti |
| Cov pixels | 480 × 272 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 95.04 × 53.86 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 67.30 × 105.6 × 3.0 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 262K |
| Qhov kaj | 300 cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | RGB |
| Tus lej PIN | 15 |
| Tus tsav tsheb IC | NV3047 |
| Hom teeb pom kev zoo | 7 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 3.0~3.6 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A yog 4.3 nti IPS TFT-LCD nrog lub kaum sab xis LCD zaub module, nrog kev daws teeb meem ntawm 480x272 puv xim npo, ua-hauv NV3047 tsav tsheb IC, thiab RGB 24bit interface txhawb nqa.
Lub IPS TFT module no muaj qhov ci ntsa iab ntawm 300 cd / m² (tus nqi ib txwm muaj), qhov sib piv ntawm qhov screen ntawm 16: 9, qhov sib piv ntawm 1000 (tus nqi ib txwm muaj), thiab iav ci.
043B113C-07A siv IPS (Hauv Dav Hlau Hloov) vaj huam sib luag thev naus laus zis nrog lub kaum sab xis pom dav tshaj plaws, nrog rau ntau qhov pom ntawm sab laug: 85 / sab xis: 85 / sab saum toj: 85 / hauv qab: 85 degrees.
Lub vaj huam sib luag IPS muaj lub kaum sab xis dav, xim ci, thiab cov duab zoo uas saturated thiab ntuj.
Qhov kub ua haujlwm ntawm lub module yog -20 ℃ txog + 70 ℃, thiab qhov kub cia yog -30 ℃ txog + 80 ℃.