| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 7.0 nti |
| Cov pixels | 800 × 480 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 153.84 × 85.632 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 164.90 × 100 × 3.5 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 16.7 M |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | Parallel 8-bit RGB |
| Tus lej PIN | 15 |
| Tus tsav tsheb IC | 1 * EK9716BD4 1 * EK73002AB2 |
| Hom teeb pom kev zoo | 27 CHIP-DAWB LED |
| Hluav taws xob | 3.0~3.6 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
Lub B070TN333C-27A yog lub module zaub TFT-LCD 7-nti nrog qhov kev daws teeb meem ntawm 800 × 480 pixels. Lub vaj huam sib luag muaj qhov loj me ntawm 164.90 × 100 × 3.5 hli thiab qhov chaw ua haujlwm (AA) loj ntawm 153.84 × 85.632 hli. Nws ua haujlwm hauv hom dawb nrog RGB interface thiab muaj 12 lub hlis lav, muaj nyob rau hauv lub Hoobkas ncaj qha.