| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 2.79 nti |
| Cov pixels | 142x428 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | SPI/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 262K |
| Qhov kaj | 350 |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI/MCU |
| Tus lej PIN | 10 |
| Tus tsav tsheb IC | NV3007 |
| Hom teeb pom kev zoo | |
| Hluav taws xob | -0.3~4.6 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +85 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 yog 2.79-nti IPS TFT-LCD nrog kev daws teeb meem ntawm 142x428 pixels. txhawb nqa ntau yam interfaces xws li SPI, MCU thiab RGB, muab kev ywj pheej rau kev sib koom ua ke rau hauv txhua qhov project. Lub teeb ci ntawm 350 cd / m² ua kom pom tseeb, pom tseeb txawm tias nyob rau hauv qhov chaw kaj. Lub monitor siv cov tsav tsheb NV3007 IC siab heev kom ntseeg tau tias muaj kev ua haujlwm zoo thiab ua haujlwm tau zoo.
N279-1428KIWIG01-C10 siv lub kaum sab xis IPS (Hauv dav hlau Hloov) thev naus laus zis. Qhov pom ntau yam yog sab laug: 85 / sab xis: 85 / saum toj: 85 / hauv qab: 85 degrees. qhov sib piv sib piv ntawm 1300: 1, thiab qhov sib piv ntawm 3: 4 (tus nqi ib txwm muaj). Lub zog hluav taws xob rau analog yog los ntawm 1.65V txog 3.3V (tus nqi ib txwm muaj yog 2.8V). Lub vaj huam sib luag IPS muaj ntau lub kaum sab xis saib, xim ci, thiab cov duab zoo uas saturated thiab ntuj. Lub TFT-LCD module no tuaj yeem ua haujlwm hauv qhov kub ntawm -40 ℃ txog + 85 ℃, thiab nws qhov kub cia khoom yog los ntawm -40 ℃ txog + 85 ℃.
Ntau yam zaub: Xws li Monochrome OLED, TFT, CTP;
Cov kev daws teeb meem tso saib: Xws li ua cov cuab yeej, kho FPC, backlight thiab qhov loj me; Kev txhawb nqa kev siv tshuab thiab kev tsim qauv
Q: 1. Kuv puas muaj peev xwm ua qauv txiav txim?
A: Yog, peb txais tos cov qauv txiav txim los sim thiab xyuas seb zoo li cas.
Q: 2. Lub sijhawm ua qauv yog dab tsi?
A: Cov qauv tam sim no xav tau 1-3 hnub, cov qauv customized xav tau 15-20 hnub.
Q: 3. Koj puas muaj MOQ txwv?
A: Peb cov MOQ yog 1PCS.
Q: 4. Lub sijhawm lav ntev npaum li cas?
A: 12 Lub Hlis.
Q: 5. Koj siv txoj kev xa khoom sai li cas los xa cov qauv?
A: Feem ntau peb xa cov qauv los ntawm DHL, UPS, FedEx lossis SF. Feem ntau nws yuav siv sijhawm 5-7 hnub los txog.
Q: 6. Koj lub sijhawm them nyiaj txais tau yog dab tsi?
A: Peb lub sijhawm them nyiaj feem ntau yog T / T. Lwm tus tuaj yeem sib tham tau.