| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.46 nti |
| Cov pixels | 80 × 160 Cov Dots |
| Saib Kev Taw Qhia | TXHUA YAM KEV TSHAWB FAWB |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 16.18 × 32.35 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 18.08 × 36.52 × 2.1 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65 K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | 4 Kab SPI |
| Tus lej PIN | 13 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9107 |
| Hom teeb pom kev zoo | 3 Lub Teeb Dawb |
| Hluav taws xob | -0.3~4.6 V |
| Qhov hnyav | 1.1 |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
Lub N146-0816KTBPG41-H13 yog ib lub module IPS TFT-LCD 1.46-nti uas muaj qhov kev daws teeb meem ntawm 80x160 pixels. Siv cov thev naus laus zis IPS (In-Plane Switching) uas pom dav dav, nws muab cov duab zoo sib xws thoob plaws lub kaum sab xis ntawm 80 degrees (sab laug / sab xis / saum toj / hauv qab), xa cov xim ci, saturated, thiab ntuj.
Cov zaub no txhawb nqa ntau lub interfaces (SPI, MCU, RGB) rau kev sib koom ua ke yooj ywm. Nrog qib ci ntsa iab siab ntawm 350 cd / m², nws ua kom pom kev zoo heev txawm tias nyob hauv qhov kaj ci ntsa iab. Kev ua tau zoo yog tsav los ntawm **GC9107 tsav tsheb IC** siab heev, lav kev ua haujlwm du thiab ua haujlwm tau zoo.
Cov Lus Qhia Tseem Ceeb:
Qhov Sib Piv: 800: 1
Qhov Sib Piv: 3:4 (Ib txwm muaj)
Qhov Hluav Taws Xob Muab Khoom Siv Analog: -0.3V txog 4.6V (2.8V Ib Txwm)
Kub Ua Haujlwm: -20 ° C txog + 70 ° C
Kub Cia: -30 ° C txog + 80 ° C