| Hom Zaub | IPS-TFT-LCD |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 1.47 nti |
| Cov pixels | 172 × 320 Cov Duab |
| Saib Kev Taw Qhia | IPS/Dawb |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 17.65 x 32.83 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 19.75 x 36.86 x1.56 hli |
| Kev npaj xim | RGB kab ntsug |
| Xim | 65 K |
| Qhov kaj | 350 (Min) cd/m² |
| Kev Sib Txuas Lus | QSP/MCU |
| Tus lej PIN | 8 |
| Tus tsav tsheb IC | GC9307 |
| Hom teeb pom kev zoo | 3 Lub Teeb Dawb |
| Hluav taws xob | -0.3~4.6 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -20 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -30 ~ +80°C |
Lub N147-1732THWIG49-C08 yog ib lub module 1.47-nti IPS TFT-LCD uas muaj qhov kev daws teeb meem siab ntawm 172x320 pixels. Nruab nrog lub kaum sab xis dav dav IPS (In-Plane Switching) thev naus laus zis, nws xa cov duab zoo sib xws, zoo nrog cov xim ci, saturated, thiab ntuj thoob plaws lub kaum sab xis ntawm 80 degrees (sab laug / sab xis / saum toj / hauv qab).
Cov zaub no txhawb nqa ntau lub interfaces, suav nrog SPI, rau kev sib koom ua ke ntawm lub kaw lus. Nws lub teeb ci ntsa iab ntawm 350 cd / m² ua kom pom kev zoo txawm tias nyob hauv lub teeb ci ntsa iab. Kev ua tau zoo yog tsav los ntawm GC9307 tsav tsheb IC siab heev, ua rau kev ua haujlwm du thiab ua haujlwm tau zoo.
Cov Lus Qhia Tseem Ceeb:
Qhov Sib Piv: 1500: 1
Qhov Sib Piv: 3:4 (Ib txwm muaj)
Qhov Hluav Taws Xob Muab Khoom Siv Analog: -0.3V txog 4.6V (2.8V Ib Txwm)
Kub Ua Haujlwm: -20 ° C txog + 70 ° C
Kub Cia: -30 ° C txog + 80 ° C