| Hom Zaub | OLED |
| Lub npe lag luam | WISEVISION |
| Loj | 2.70 nti |
| Cov pixels | 128 × 64 Cov Dots |
| Hom Zaub | Lub Matrix Tsis Siv Neeg |
| Thaj Chaw Ua Haujlwm (AA) | 61.41 × 30.69 hli |
| Qhov Loj ntawm Vaj Huam Sib Luag | 73 × 40.24 × 2.0 hli |
| Xim | Dawb/Xiav/Daj |
| Qhov kaj | 50 (Min) cd/m² |
| Txoj Kev Tsav Tsheb | Kev muab khoom sab nraud |
| Kev Sib Txuas Lus | SPI sib luag/I²C/4-xaim |
| Lub Luag Haujlwm | 1/64 |
| Tus lej PIN | 30 |
| Tus tsav tsheb IC | SSD1327 |
| Hluav taws xob | 1.65-3.3 V |
| Qhov hnyav | TWB TAB TOM TEEM CAI |
| Kub Ua Haujlwm | -40 ~ +70 °C |
| Kub Cia Khoom | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 yog 2.70 "COG Graphic OLED zaub, ua los ntawm kev daws teeb meem ntawm 128x64 pixels. Cov OLED zaub module no muaj qhov ntev ntawm 73 × 40.24 × 2.0 hli thiab AA loj 61.41 × 30.69 hli.
Cov module no tau ua nrog SSD1327 maub los IC; nws tuaj yeem txhawb nqa parallel, 4-kab SPI, thiab I²C interfaces; qhov hluav taws xob ntawm logic yog 3.0V (tus nqi ib txwm), 1/64 tsav tsheb ua haujlwm.
X270-2864ASWHG03-C30 yog COG qauv OLED zaub, cov OLED module no yog tsim rau cov ntawv thov hauv tsev ntse, cov cuab yeej siv tes, cov khoom siv thev naus laus zis ntse, tsheb, Cov cuab yeej siv, cov cuab yeej kho mob, thiab lwm yam.
Lub OLED module tuaj yeem ua haujlwm ntawm qhov kub ntawm -40 ℃ txog + 70 ℃; nws qhov kub cia khoom yog los ntawm -40 ℃ txog + 85 ℃.
1. Nyias - Tsis tas yuav muaj teeb pom kev zoo, nws tus kheej-emissive;
2. Lub kaum sab xis saib dav: Qib dawb;
3. Qhov Ci Nkaus Siab: 80 cd/m²;
4. Qhov sib piv siab (Chav Tsaus Ntuj): 2000: 1;
5. Kev teb ceev ceev (<2μS);
6. Kev Kub Dav Dav;
7. Siv hluav taws xob tsawg dua.
2.70-nti 128x64 dot matrix OLED zaub module! Lub vijtsam zoo tshaj plaws no muab kev ua tau zoo tsis muaj qhov sib piv thiab cov yam ntxwv tshiab.
Tsim los nrog kev siv qhov chaw kom zoo, lub cev loj 2.70-nti ua rau kev sib txuas ua ke tau yooj yim rau hauv cov khoom me me thaum tseem tswj tau qhov pom tseeb zoo heev. Lub pixel ceev 128x64 lav qhov pom tseeb thiab cov ntsiab lus nyeem tau yooj yim, txhim kho kev sib cuag ntawm cov neeg siv los ntawm kev pom tseeb zoo dua.
Siv cov thev naus laus zis OLED tiam tom ntej, cov module no ua tiav cov yam ntxwv pom zoo tshaj plaws suav nrog qhov sib piv tsis kawg, kev tsim xim tiag tiag, thiab 170 ° ultra-wide viewing angles. Cov qauv pixel self-emissive ua rau cov xim dub zoo meej thiab txo kev siv hluav taws xob piv rau cov kev daws teeb meem LCD ib txwm muaj.
Qhov kev daws teeb meem OLED 128x64 no txhais dua cov thev naus laus zis me me, sib txuas cov qauv tsim ergonomic nrog kev ua haujlwm zoo heev. Nws cov qauv hloov pauv tau txhawb nqa kev tsim kho firmware thiab kev teeb tsa backlight, ua rau nws haum rau cov khoom siv hluav taws xob prototyping thiab kev koom ua ke ntawm cov khoom lag luam. Txais tos kev sib txuas lus pom kev zoo dua nrog peb qhov kev tsim kho tshiab OLED zoo tshaj plaws.